Başkan Öztürk'ten zabıta memurlarına teşekkür

Zabıta Teşkilatı'nın 189. kuruluş yıldönümü sebebiyle Zabıta Müdürlüğünü ziyaret eden Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, personelini kutladı.

Zabıta Teşkilatı'nın 189. kuruluş yıldönümü sebebiyle Erenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştiren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk zabıta memurlarını kutladı. Belediyenin en önemli birimlerinden olduğunu belirttiği zabıta ekipleri ile bir süre sohbet eden Başkan Öztürk konuşmasında, “Zabıtalarımız gece, gündüz demeden günün 24 saati ilçemiz için önemli görevleri yerine getiriyorlar. Tüm zabıta personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, zabıta teşkilatının 189. Kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” dedi.

Başkan Öztürk konuşmasının devamında, “1826 yılından itibaren vatandaşların huzurunu sağlayan, verilen görevlerini fedakarca yerine getiren zabıtaların, yerel yönetimlerin en köklü teşkilatı olduğunu vurguladı. Zabıta teşkilatımız bizim dışarıdaki yüzümüz bizi temsil eden en önemli birimimiz. Onların vatandaşa verdiği hizmet gösterdiği güleryüz doğal olarak Erenler Belediyesi’nin gösterdiği güler yüzdür” dedi.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]