Başkan İspiroğlu, Karasu için aday adaylığını açıkladı

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Karasu için aday adaylığını açıkladı ve resmi başvurusunu yaptı.

30 mart 2013 yerel seçimleri öncesinde partilerde aday adayları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Karasu Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Karasu Kent Park\'ta büyük bir kalabalık topluluğu ile gerçekleştirilen aday adaylığı açıklamasından sonra AK Parti İlçe Başkanı İshak Sarı’ya resmi başvuru formunu teslim eden İspiroğlu, kesin adaylığının kabulü halinde Karasuluların teveccühü ile belediyeyi yeniden kazanacaklarını ve yapacakları çılgın projelerle Karasu’yu büyüyen bir şehir haline getireceklerini söyledi. 2009 yerel seçimlerinde bu yana Karasu\'da Belediye Başkanı olarak görev yapan İspiroğlu  aday adaylığı resmi başvurusunun ardından basın toplantısı düzenledi. Karasu’nun daha iyi yönetilmeye, gelişim ve değişime ihtiyacı olduğunu belirten İspiroğlu, 2014 Yerel seçimlerinde ilçeye hizmet etmek amacıyla AK Parti iktidarına ihtiyaç var. Bizler bu işe talip olurken biz milletimize hizmet için onlara hizmetkar olmaya geliyoruz. Bizim başka bir efendilik beylik yaşamak gibi düşüncemiz olamaz. Biz sadece bu millete hizmet için tekrar bu işe aday adayı olduk" dedi.

Büyük bir kalabalık eşliğinde aday adaylığını açıklayan İspiroğlu alanı dolduran partililer ve vatandaşlarla tek tek tokalaştı.
Doğum için nefes egzerzisleri
ofis için mobilya
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]