Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Başkan Alemdar Beşköprü'de coşkuyla karşılandı

AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı’nın Beşköprü seçim irtibat bürosu açılışı büyük coşkuyla gerçekleşti. Soğuk havaya rağmen Beşköprülü vatandaşlar mahallede yapılan etkinliğe ilgi gösterdi.

Açılış programında konuşan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik siyaset ortamının kızıştığını ifade ederek muhalefete yüklendi. Çelik, “Bazıları bu ülkenin fakirleştiğini, bölündüğünü, parçalandığını söylüyor. Bu arkadaşlar iyi dinlesinler beni. Şimdi gerçekleri anlatacağım. Hemen yanımızda Toyota Evleri var Toyota’da çalışan arkadaşlarımız var onlar canlı şahittir. Avrupa’da bir dernek var ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği) diye, Avrupa’da otomotiv satışları ile ilgili verileri açıkladı. Türkiye Avrupa’da otomotiv satışında yüzde 22 ile birinci sırada, bu nasıl fakirleşme. Vatandaşa gerçekleri söylemek gerek. Yine 150 Milyar Euroluk Coralla Sakarya’da üretiliyor. Fransa veya İngiltere’de değil. Biz Sakarya ve Beşköprülü vatandaşlarımız bu imkandan faydalansın istedik. İstihdam sağlansın dedik. Bu AK Parti hükümetinin gayretiyle ve teşvikleriyle gerçekleşti” diye konuştu.

"
Rakamlarla doğruları söylüyoruz"

Osman Çelik seçim çalışmaları ile ilgili de, “Biz eyvah bölündük, fakirleştik, ülke kötüye gidiyor, ekonomi çöküyor edebiyatı yapmıyoruz. Rakamlarla doğruları söylüyoruz. Birileri felaket tellallığı yapadursun. Allah’ın izniyle ve sizin desteklerinizle başaracağız. Beşköprü Mahallemizdeki 17 sandıkta kullanılacak 5435 seçmen oyuna talibiz. Ülkemizin üzerinde dolaşan kara bulutları 30 Mart seçimleriyle dağıtacağız. 30 Mart’ta oynanan oyunu bozacağız” ifadelerini kullandı.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da yapılan hizmetlerden bahsederek, “Ülkemizin geldiği durumu, refah seviyemizin ne kadar arttığını görüyoruz. Serdivan’la ilgili 5 yıl önce karşınıza çıkan bu kardeşiniz tekrar karşınızda, Serdivan’daki, Beşköprü’deki farkı en iyi siz görüyorsunuz. 5 yıl önce Serdivan’a, Beşköprü’ye neler yapacağımızı sizlerle paylaşmıştık. Aynı kararlılıkla büyümek, hizmet etmek, sizinle beraber olmak boynumuzun borcu” diye konuştu.


"
Serdivan bugün ayrıcalıklı ilçe"

Efendiliğe değil, hizmetkar olmaya geldiklerini ifade eden Alemdar, “Serdivan bugün ayrıcalıklı ilçe. En çok tercih edilen, herkesin oturmak istediği bir kent haline geldi. Bunu sadece biz değil birlikte başardık. Mahalleyi kalkındırmak, büyütmek, değiştirmek istediğimizi söylemiştik. Hizmetimizi sadece oturduğumuz yerden değil mahallede oturan hemşerilerimizden, onların taleplerine göre planladık. İşte şimdi başımız dik anlımız ak karşınızdayız” dedi.


Projelerin hayata geçtiğini belirten Başkan Alemdar, Beşköprü Sağlık Ocağı, üniversite bağlantı yolu ve temalı park olan Beşköprü park\'ı bitirdiklerini söyledi.

Program bitiminde Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını vatandaşlarla birlikte gerçekleştiren Başkan Yusuf Alemdar ve İlçe Başkanı Osman Çelik daha sonra bölge esnafını gezerek sohbet ettiler.

9 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle