Atletizm Yaş Grupları Kros Yarışmaları Sonuçlandı

İlahi Grupları
İlahi Grupları
Ahşap oyun grupları
klemens grupları
12 yıl önce

Sakarya Atletizm İl Temsilciliği 2010 yılı faaliyet programında yer alan Yaş Grupları Kros yarışmaları pazar günü saat 11.00'de Rüstemler Kros Parkuru'nda yapıldı.

Çok sayıda sporseverin ve eğitmenlerin katılımıyla gerçekleşen müsabakalara 19 okul ve 2 kulüp iştirak etti.




 

 

 

SIRASI

ADI SOYADI

OKULU KULUBU

KATEGORİ

MESAFE

DERECE

1

Sevgi KARAOGLAN

Büyükşehir Bel.

Küçük

1500m.

5.17

2

Kübra ÇELİK

Büyükşehir Bel.

Küçük

1500m.

5.19

3

Şule ARDA

Büyükşehir Bel.

Küçük

1500m.

5.20

4

Hanifc MALAKÇI

80 Yıl Cumhuriyet L.

Küçük

1500m.

5.34

5

Büşra YILMAZ

Hendek Lisesi

Küçük

1500m.

5.37

TAKIM TASNİFİ

 

 

 

 

SIRASI

OKUL KULÜP ADI

PUANI

 

 

 

1

Büyükşehir Belediyesi

6 Puan

 

 

 

2

Mehmet Zorlu I.O.O.

49 Puan

 

 

 

FERDİ TASNİF

 

 

 

 

SIRASI

ADI SOYADI

OKULU KULUBU

KATEGORİ

MESAFE

DERECE

1

Cemre ALET

Hendek Lisesi

Küçük

2000m.

5.33

2

Uğur MUT

Büyükşehir Bel.

Küçük

2000m.

5.39

3

Mesut GUN

Murteza Erdoğan I.O.

Küçük

2000m.

5.59

4

Salih YALÇINDAĞ

Büyükşehir Bel.

Küçük

2000m.

6.06

5

İsmail ERDEN

Büyükşehir Bel.

Küçük

2000m.

6.12

TAKIM TASNİFİ

 

 

 

 

SIRASI

OKUL KULÜP ADI

PUANI

 

 

 

1

Büyükşehir Belediyesi

11 Puan

 

 

 

2

Telekom Spor Kulübü

27 Puan

 

 

 

3

Murteza Erdoğan I.O.O.

34 Puan

 

 

 

4

Atatürk Lisesi

55 Puan

 

 

 

5

Ali Dilmen Lisesi

64 Puan

 

 

 

FERDİ TASNİF

 

 

 

 

SIRASI

ADI SOYADI

OKULU KULÜBÜ

KATEGORİ

MESAFE

DERECE

1

Nadide KELEŞ

80 Yıl.Cumhuriyet L.

Yıldız

3000m.

10.43

2

Merve TEMEL

Telekom spor Kulübü.

Yıldız

3000m

12.16

3

Ayşen AVCI

Telekom spor Kulübü

Yıldız

3000m

12.32

4

Tuğba AYDIN

Akyazı Lisesi

Yıldız

3000m

12.59

5

Nurdan FİLİZ

Telekom Spor Kulübü

Yıldız

3000m

13.38

TAKIM TASNİFİ

 

 

 

 

SIRASI

OKUL KULÜP ADI

PUANI

 

 

 

1

Telekom Spor Kulübü

10 Puan

 

 

 

2

Geyve METEM

21 Puan

 

 

 

FERDİ TASNİF

 

 

 

 

SIRASI

ADI SOYADI

OKULU KULÜBÜ

KATEGORİ

MESAFE

DERECE

1

Ersin PEHLİVAN

Hendek Lisesi

Yıldız

4000m.

12.14

2

Soner BAKIR

Hendek AKV. EML.

Yıldız

4000m.

12.17

3

Hüseyin ALEMDAROGLU

Hendek EML.

Yıldız

4000m.

12.18

4

Davutcan KARADUMAN

 

Yıldız

4000m.

12.38

5

Mehmet SOYDANER

Atatürk Lisesi

Yıldız

4000m.

13.07

TAKIM TASNİFİ

 

 

 

 

SIRASI

OKUL KULÜP ADI

PUANI

 

 

 

1

Geyve METEM

21 Puan

 

 

 

2

Pamukova İ.Hatip Lisesi

38 Puan

 

 

 

3

Atatürk Lisesi

39 Puan

 

 

 

4

Ali Dilmen Lisesi

47 Puan