Asfalt Startı Yeşiltepe’de Verildi

sakarya asfalt yapım çalışmala…
5 yıl önce
Erenler Belediyesi 2017 yılı asfalt startını Yeşiltepe Mahallesinde verdi. Hedef bu yıl içerisinde 60 Bin Ton Asfalt atmak.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk baharın gelmesi ve havaların düzelmesi ile birlikte 2017 yılı üst yapı çalışmalarına ağırlıklı olarak Yeşiltepe ve Erenler Mahallelerinden başlandığını belirterek Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bir yandan yaya kaldırımı ile parke tamiri çalışmalarının yapıldığını diğer taraftan ise asfalt çalışmalarının başladığını açıkladı.

Hedef 60 Bin Ton Asfalt

Hafta sonu başlanan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Öztürk açıklamasında; “Bismillah diyerek asfalt sezonumuzu açtık alt yapı sorunu olmayan her sokağımız asfaltla buluşacaktır. Erenler her gün biraz daha gelişiyor ihtiyaçları da ona göre artıyor. Bizler de Erenler Belediyesi olarak bu ihtiyaçlara cevap vermek adına yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz bu yıl içerisinde 60 Bin Ton Asfalt ile Erenlerimizi daha yaşanılabilir bir hale getirmek. Vatandaşlarımızdan gelen şikâyet ve talepler üzerine, hasar gören yollar ekiplerimizce inceleniyor ve aciliyet durumuna göre bir çalışma planı oluşturuluyor. Ekiplerimiz belediyemizin sorumluluk alanında olan ve acil müdahale edilmesi gereken cadde ve sokaklarda asfalt ve yama çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmaların ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum şeklinde konuştu.