Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Arifiye Belediyesi'nde bayramlaşma gerçekleşti

Arifiye Belediyesinde Kurban Bayramı vesilesiyle Bayramlaşma Töreni gerçekleşti.

Bayramlaşma Törenine; AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Arifiye Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, çeşitli kurum ve kuruluşların yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; "Bayramlar bizi milletçe bir araya getiren, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren özel günlerdir. Ülkemizde 7 Haziran seçimlerinden bu yana geçen sürede, ülkemiz çok hassas bir dönemden geçiyor. Tüm çabalara rağmen, bir hükümet kurulamaması nedeniyle, 1 Kasımda yeniden sandık başına gideceğiz. AK Parti'ye gönül vermiş bireyler olarak bize düşen, bu defa tek başına iktidar olma hedefiyle çok çalışmaktır. Bu vesile ile hepinizin bayramını kutluyorum" dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen de "Türk Milleti olarak Dünya'nın en özel coğrafyasında yaşıyoruz. Bildiğiniz gibi, önceki görevim olan Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği nedeniyle, Dünya'nın pek çok ülkesini gezdim. Ancak, ülkemiz kadar güzel yer görmedim. Anadolu, tam otuz sekiz medeniyete ev sahipliği yapmış bir coğrafya. Bu, gelişmişliğin ifadesi olduğu kadar, otuz sekiz medeniyete mezar olmuş bir coğrafya da demek. Ülkemiz, 7 Haziran seçimlerinden bu yana çok hassas bir dönemden geçiyor. AK Parti olarak tüm çabalarımıza rağmen, bir koalisyon hükumeti kuramadık. Bu nedenle, milletimiz 1 Kasım tarihinde yeniden sandık başına gidecek. İnşallah Yüce Milletimiz takdirini kullanarak, bize yeniden yetki verecek. Ülkemizi gelişmiş medeniyetler seviyesine çıkarmak için koyduğumuz hedeflere yürümeye devam edeceğiz. Bunun için çok çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Bu seçimde yeni oy kullanacak olan kardeşlerimize sesleniyorum. Bu seçim Ülkemiz için yol ayrımı. Ya, gelişmeye güçlenmeye devam edeceğiz. Ya da inanın gerisini bırakın ifade etmeyi, düşünmek bile istemiyorum. Biz AK Parti kadroları olarak, sizden yeniden görev ve yetki istiyoruz. Son yıllarda, bayramları bayram gibi yaşayamıyoruz. Hem ülkemiz, hem Müslüman coğrafyası kan ağlıyor.

Milletimize, kastedenler iş başında, bizi karıştırabilmek, kardeşi kardeşe kırdırabilmek için bir çok senaryo uygulamaya konuluyor. Etrafınıza bakın, komşu ülkelerin bir çoğunda örneklerini göreceksiniz. Gün, birlik olma. Gün uyanık olma günüdür. Milletçe bu oyunlara gelmeyecek, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi bozmayacağız. Bu vesile ile hepinizin Kurban Bayramınızı kutluyor, sağlık, mutlu

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle