Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Akyazı'da ödüllü 3 Bant Bilardo Turnuvası

Akyazı Amatör Spor Kulüpleri tarafından 23- 26 Temmuz tarihleri arasında Ödüllü Özel Türkiye 3 Bant Bilardo Turnuvası gerçekleştirilecek.

Spora ve Sporcuya büyük önem veren Akyazı Belediyesi’nin destekleri ile kurulan Akyazı Amatör Spor Kulüpleri, 23- 26 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek bilardo turnuvası düzenliyor. 4 gün boyunca sürecek ödüllü turnuvaya Türkiye’nin çeşitli illerinden toplamda 112 sporcu katılacak. Turnuvada toplamda 11 bin TL'lik ödül dağıtılacak. Akyazı Amatör Spor Kulübü lokalinde yapılacak olan turnuvada ilk müsabakalar 23 Temmuz Perşembe günü saat 16.00 ile 23.00 arasında başlayacak.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İlçemizde 23-26 Temmuz arasında yapılacak olan ödüllü 3 bant Bilardo turnuvamıza bilardo Federasyonu tarafından tayin edilecek hakemler eşlik edecek ve birbirinden değerli 112 sporcumuz büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar. Bu güzel turnuvayı izlemek üzere 23-26 Temmuz arasında Akyazı Amatör Spor Kulüpleri lokalimize tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle