Akyazı'da "Kuaförler Yarışıyor" organizasyonu

Kuaförler | Epilasyon merkezleri | Saç ekim merkezleri
Kuaförler | Epilasyon merkezle…
Turizm, Seyahat Acentaları ve Hac - Umre Organizasyonu
Turizm, Seyahat Acentaları ve …
Evlilik teklifi organizasyonu
Sünnet organizasyonu
açılış organizasyonu
adapazarı akyazı ana okulları

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Berberler Odası ve Akyazı Çıraklık Meslek Okulu işbirliği ile bu yıl ilki gerçekleştirilen ‘Kuaförler Yarışıyor’ yarışmasında dereceye giren kuaöförler ödüllerini Akyazı Belediyesi Başkanı Hasan Akcan’ın elinden aldı.

Akyazı Belediyesi Kongre ve Konferans Salonunda düzenlenen yarışmaya Akyazı Çıraklık Meslek Okulunda üç yılını tamamlayan kuaförler katıldı. Yarışmada derece elde etmek için tüm hünerlerini sergileyen kuaförler birbirleri ile kıyasıya mücadele ettiler.

Yarışmada erkeklerde Faruk Salim ve Hüsame Mehmet Alioğlu birinci, Muharrem Üzmez ikinci, Ali Osman Türker ise üçüncü oldu. Bayanlarda ise Elanur Başaran birinci, duygu İşiniblir ve Hilal Uzun ikinciliği paylaşırlarken, Derya Kandoz üçüncü oldu.

Dereceye giren kuaförlere ödüllerini dağıtan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, “Yarışmanın ilk kez yapılıyor olması bizler için de heyecan vericiydi. Bu yarışma vesilesi ile ilçemizde bay ve bayanların ne kadar marifetli olduğunu da görmüş olduk. Tüm yarışmacıları ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Program yarışmaya katılan tüm kuaförlere katılım belgesi dağıtılmasının ardından sona erdi.