Akyazı'da 3 bant bilardo açılış turnuvası yapıldı

Akyazı Amatör Spor Kulüpleri lokali organizasyonunda 13 ve 14 Haziran tarihleri arasında 2 gün boyunca devam eden 3 bant bilardo açılış turnuvası düzenlendi.

Turnuvayı Akyazı Belediye Başkan vekili Mehmet Çakmak, Ak Belde A.Ş. Genel Müdürü Nail Kahveci, Belediyemiz meclis üyeleri Kemal Özten, Kemal Kaliç, Akyazı Belediyesi Spor işleri Koordinatörü Sait Okur ve vatandaşlar izledi.

Akyazı Amatör Spor Kulüpleri lokali organizasyonunda 13 ve 14 Haziran tarihleri arasında öğlen 12.00’da başlayarak akşam 23.00’a kadar süren ve 2 gün boyunca devam eden 3 bant bilardo açılış turnuvasına toplam 55 sporcu katıldı. Turnuvayı izleyen seyirciler için de oldukça ilginç maçlar yaşandı.

Turnuvanın en genç oyuncusu olan Ferhat Özbaş’ın 10 yaşındaki oğlu Seymen Özbaş daha ilk maçında oynadığı oyunla dikkatleri üzerine çekerken turnuvanın ilk turunu rahatlıkla geçti. Sonraki turda Ekrem Mayhoşla karşılaşan Seymen Özbaş dişli rakibi karşısında bir süre kafa kafaya maçı götürmesine rağmen son çeyrekte rakibine yenilmekten kurtulamadı.

Turnuvada 1’inci ve 2’ nciye çeyrek altın, kupa ve madalya ödülü 3’üncü ve 4’üncü olanlara ise kupa ve madalya verildi. 1’inci olan Ferhat Özbaş’a kupa, madalya ve çeyrek altın ödülünü Başkan Vekili Mehmet Çakmak, 2’nci olan Mehmet Yöndem’e kupa, madalya ve çeyrek altın ödülünü Ak Belde A.Ş Müdürü Nail Kahveci, 3’üncü olan Ekrem Mayhoş’a kupa ve madalyasını Kemal Kaliç, 4’üncü olan Ünal Erkorkmaz’a kupa ve madalyasını ise Alaattin Aydoğdu verdi.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]