Akyazı Taşburun Mahallesi’ne 2 Bin 500 Metrelik İçme Suyu Hattı

Büyükşehir Belediyesi SASKİ ekipleri kaliteli içme suyunu şehrin her noktasına kesintisiz bir şekilde ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Akyazı ilçesi Taşburun Mahallesi’nde devam eden çalışmalar kapsamında bölgeye kazandırılacak olan 2 bin 500 metre yeni içme suyu hattı ile bölgenin içme suyu problemleri uzun yıllar boyunca çözüme kavuşturulacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), kaliteli ve temiz içme suyunu şehrin her noktasına kesintisiz bir şekilde ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda şehrin genelinde içme suyu altyapısında sorun olan mahallelerin içmesuyu hatları yenileniyor. Akyazı İlçesi Taşburun Mahallesi’nde başlatılan çalışmalar sayesinde bölgenin içme suyu problemi 2 bin 500 metrelik yeni içme suyu hattı ile çözüme kavuşturulacak. Yeni hat sayesinde aynı zamanda kayıp ve kaçak oranları da en aza indirilecek.

BÖLGE HALKI VE ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

Çalışmalarla ilgili kurum tarafından yapılan açıklamada, “Şehrimizde kayıp ve kaçak oranlarını her geçen gün daha az seviyeye indirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda bir damlasına dahi değer verdiğimiz suyu vatandaşlarımızla kesintisiz bir şekilde buluşturmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızın bölge halkına ve şehrimize hayırlı olmasını dileriz” ifadeleri kullanıldı.

2 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]