Akyazı Spor Kompleksi'nin Temeli Atılıyor

Spor
Spor
Spor Salonları ve Kulüpler
Spor Salonları ve Kulüpler
Spor Siteleri
Spor Siteleri
Spor mağazaları
akyazı beton
9 ay önce

Akyazı'da Gençlik ve Spor Bakanlığı birlikte hayata geçireceği ‘Akyazı Spor Kompleksi’ projesi için yarın saat 14.00’da temel atma töreni gerçekleştirilecek.

Akyazı Atatürk Kapalı Spor Salonu yanında yükselecek olan ve zemin iyileştirme çalışmalarının ardından temel atma işlemi için hazır hale gelen projede Gençlik Merkezi, 1000 kişilik Spor Salonu ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yer alacak.

BAŞKAN SOYKAN TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Akyazı’yı güzelleştirmek ve geliştirmek için yola çıktıklarını ve bu hedef için projeler ürettiklerini ifade eden Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan, Spor Kompleksi’nin ilçenin en büyük projelerinden bir tanesi olacağını ifade etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilatı’nın proje ortakları olduğunu belirten Başkan Soykan, her iki kuruma da Akyazı için verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

Spor Kompleksi’nin Akyazı’ya sportif, sosyal ve kültürel anlamda büyük katkı sağlayacağını ifade eden Belediye Başkanımız Bilal Soykan, “ Akyazılı hemşehrilerimize yakışır bir Spor Kompleksi inşa edilecek. Aynı zamanda ilçemizin yeni şampiyon sporcuları da burada yetişecek. Büyük önem verdiğimiz bu projenin temeli yarın(Cuma) saat 14.00’da Akyazı Atatürk Spor Salonu yanındaki inşaat alanımızda gerçekleştirilecek. Tüm hemşehrilerimizi Spor Kompleksimizin temel atma törenine davet ediyorum”dedi.