Akyazı Orman İşletmesi lojmanlarında onarım yapıldı

1985 yılında yapılan Akyazı Orman İşletme Müdürlüğü merkezinde bulunan 12 daireli lojmanlar 28 yıl aradan sonra büyük bir bakım ve onarıma tabi tutuldular. 

Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz’ın "Amirler olarak kendi lojmanlarınıza nasıl bakım yapıyorsanız işçi ve memurların lojmanlarına da aynı bakımı yapın" talimatı ve sağladığı ek ödenek doğrultusunda harekete geçildi ve büyük çapta tamir bakım çalışması başlatıldı.

Tüm imkanlar seferber edilerek A Blok 12 Daireli Lojmanların temiz su ve pis su akarları yanı sıra banyo ve tuvaletlerinin personele yakışır bir düzeye çıkarılması planlandı. Yapılan çalışmalar sonucu banyo ve tuvaletler modern bir görüntüye kavuşturularak, bina dışı çatı akarları tamir edildi. Ayrıca lojmanların bütün kullanım alanlarında faaliyete geçirilen doğalgaz sistemi sayesinde sıcak su tesisatı döşenerek kullanılması sağlandı.

Ödenekler dahilinde İşletme Müdürlüğü bünyesinde bulunan diğer lojmanların eksiklikleri de hızla giderilip, personele yakışır bir görüntüye kavuşturulacağı bildirildi.
10 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]