AKP'li Milletvekilleri, Karapürçek'te incelemelerde bulundu

AK Parti Sakarya Milletvekillleri Ayhan Sefer Üstün, Hasan Ali Çelik ve Ali İhsan Yavuz, sağanak yağışın ardından selin vurduğu Karapürçek ilçesine bağlı Uludere, Kanlıcay ve Mesudiye bölgelerinde incelemelerde bulundu.

AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Hasan Ali Çelik ve Ali İhsan Yavuz Karapürçek ilçesine ziyarette bulundu. Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Rüstem Keleş, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Karapürçek Kaymakamı Yusuf İzci’nin de katıldığı ziyarette milletvekilleri bölgelerde incelemelerde bulunup, vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Ziyaret sırasında Uludere bölgesi girişinde milletvekillerinin önüne çıkan Nazire Kaya isimli kadın, “Bizleri buradan kaldırın. Hükümetimiz elimizden tutsun, ne zaman yağmur yağsa sanki sel gelecek diye evimizde uyamıyoruz, sizlerden yardım istiyoruz” dedi.

Sakarya Milletvekilleri adına konuşan Ali ihsan Yavuz, “Bölgemizde iyi biliyorum 2005 yılında sel olmuş, köprüler yıkılmıştı. Sel dolayısıyla vatandaşlarımızın çok sayıda zararları olmuştu. Vatandaşlarımızın zararları karşılanacaktır kimsenin şüphesi olmasın. Hükümetimiz olarak vatandaşlarımızın yanındayız. Devletimizin şefkati ile vatandaşlarımızın yaralarını sarıp, mağduriyetlerini gidermeye çalışacağız" dedi.
pepsi karapürçek bölge bayii
8 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]