Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Akıllı Ev Sistemleri Sakarya'da

Şimdi, hayal gücünüzü özgür bırakın... İsteklerinizi anlayan ve anında, tek bir dokunuşla gerçekleştiren bir ev hayal edin... İstediğiniz yerde, istediğiniz müziği, istediğiniz şekilde dinleyebileceksiniz. Tek bir dokunuşla binlerce seçenek içeren arşivinizden dilediğiniz filmi, seçtiğiniz odada izleyecek, sinema keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız.

Bahçe, odalar, koridorlar, evin her yeri ruh halinize ve arzunuza göre aydınlanacak. Panjurlar ve perdeler, yerinizden bile kalkmanıza gerek kalmadan nasıl isterseniz öyle açılıp kapanacak. Evinizin farklı odalarında istediğiniz iklimi yaşayacaksınız. Bahçenizdeki bitkiler türlerine ve hava koşullarına göre ihtiyaçları kadar sulanacak. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz her şeyin güvende olduğunu bilmenin huzuruyla uyuyacak, evinizden kilometrelerce uzakta olduğunuzda bile eviniz güvende olacak.

Activo, yaşadığı mekanlarda kendi beğenilerini ve isteklerini, güvenliğini ve rahatını önemseyenler için akıllı ev ve ofis sistemleri üretiyor. Hayatınızı kolaylaştırmak, evinizi daha konforlu, güvenli ve prestijli hale getirmek için Siemens Akıllı Ev & Güvenlik Sistemleri Sakarya Bölge Bayisi Yıldız Elektrik, bu özel sistemleri Sakaryalılara sunuyor.

Sinema Sistemleri İle İsteyin Film Başlasın!

Tüm Dünya'da ve Sakarya'da gösterimde olan filmleri dilediğiniz seansta kendi evinizde izleyebilirsiniz. Sadece film izlemekle de kalmıyor, sinema keyfini yaşamak için gerekli atmosferi dilediğiniz şekilde oluşturduğunuz ışık, ses ve görüntü kalitesiyle birleştirebilirsiniz.

Müzik Zevki Müzik Keyfine Dönüşüyor

Müzik zevkinizi müzik keyfine dönüştürmek için binlerce şarkı içeren müzik bankanızın emrinizde olduğu bu sistemde; farklı odalarda başka müzikler dinlemek, tavan ve duvarlara gizli olarak yerleştirilmiş hoparlörlerden yayılan müziği yaşamak mümkün. Ayrıca dokunmatik panelde seçim yapabilirsiniz.

Akdeniz Adaları mı, Meltem Esintisi mi?

Farklı odalarda farklı iklimler yaratabilirsiniz. Yatak odanız tatlı bir serinlikte sizi uykuya hazırlarken salonda veya çocuk odasında ılık yaz rüzgârları estirebilirsiniz. Odalardaki termostatlarda veya panelde oda sıcaklığını ve ayarladığınız sıcaklığı aynı anda görebilir, sistem modlarını değiştirebilir ve ev girişindeki dokunmatik panelde her odanın sıcaklığını ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, odalarda bulunan dijital termostatlarda veya dokunmatik panelde gerekli emirleri vermek. (HVAC, Yerden ısıtma, Radyatör, Klima Fan-coil, VRV)

Yaşamın Işığını Ayarlamak Çok Kolaylaştı

Okurken, dinlenirken, eğlenirken, yemek yerken evinizin nasıl bir ışığı olmasını istediğinizi tasarlıyor ve tek bir dokunuşla evinizi istediğiniz gibi aydınlatıyorsunuz. Uzaktan kumandayla tek bir katın veya bütün evin ışığına hâkim olabiliyor, dış aydınlık seviyesine göre evinizin içindeki veya bahçedeki aydınlatma sistemini kontrol edebilirsiniz. Akşam olmaya başladığında bahçedeki aydınlatma sistemi ve evin içindeki istediğiniz mekân otomatik olarak aydınlar ve böylece ışığın hep aynı olmasını istediğiniz mekânlar, dış ışığa göre otomatik olarak aydınlanabilir.

Panjurları Kapatmak Kimin İşi?

Bütün pencerelerdeki panjurları ve perdeleri kapatmak kaç dakika sürer? Evden uzaktayken açık unutulan panjurları kim kapatır? Katlarda veya ev girişinde bulunan panelde tek bir tuşa dokunarak sadece birkaç saniye içinde bütün evin perde ve panjurları açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca rüzgar hızını arttırdığında sistem otomatik olarak panjurları sizin yerinize kapatıyor.

Aklınızdan Geçeni Yüksek Sesle Söyleyin

Salondan mutfağınıza geçerken aklınızdan neler geçiyor? Salonun ışığını kapatıp, mutfağınızı yumuşak bir ışıkla aydınlatmak mı? Küçük telsiz mikrofonla tüm komutlarınız anında yerine getiriliyor.

Rahat Bir Soluk Alın!

Evin içindeki ve dışındaki güvenlik kameraları asla uyumuyor. Bahçedeki, kapılardaki ya da istediğiniz yerdeki kameralardan gelen görüntüleri ister dokunmatik panel üzerinden, isterseniz evdeki televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Uzaktan kumandayla kapıları açıp, kontrolü ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Hareket dedektörleri, sensörler ve ışın çitleriyle eviniz ve değer verdiğiniz her şey, 24 saat boyunca; sizi, sevdiklerinizi ve kendini koruyabilir. Açık kalan pencere, gaz kaçağı, su baskınları, yangın, deprem ve tüm olumsuz koşullara karşı uyarılarla ve güvenlik sistemleriyle eviniz kendini koruyabiliyor.

Hizmetinizdeki Bahçıvan !

Activo'yla 7 gün, 24 saat bir bahçıvan hizmetinizde oluyor. Yıllık ayarlanan programla bahçedeki bitkiler türlerine göre değişik ayarlamalarla sulanıyor. Meteoroloji otomasyonu ve toprağın nemini ölçen sistemle ne zaman ve ne kadar sulama gerektiğine sistem karar veriyor. Siz de bahçenizin keyfini çıkarıyorsunuz . . .

Uzaktan Kontrol

Evdeki bütün sistemleri ve güvenlik kameralarındaki görüntüleri internet üzerinden izleyebilirsiniz. Evi arayarak bütün sistemleri telefonla kontrol etmeniz de mümkün... Evde yaşanacak herhangi bir sorunda alarmla uyarılıyor, eve gitmenize gerek kalmadan sorunun ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Güvenlik ve konforu uzaktayken bile yaşamak için sadece telefonunuz yeterli oluyor.

Dünya'daki En Büyük Konfor Güven İçinde Yaşamak

Uyurken, evden çok uzaktayken, kendinizin, evinizin ve sevdiklerinizin güvende olduğunu bilmenin huzurunu duymak istiyorsanız; Siemens Akıllı Ev & Güvenlik Sistemleri Sakarya Bölge Bayisi Yıldız Elektrik, tüm Sakaryalılara akıllı ev ve güvenlik sistem ürünlerini 7 gün 24 saat teknik servis güvencesiyle güvenliğinizi sağlıyor.

İrtibat Telefonları:   0(264) 273 34 86
                             273 34 09
                             273 34 10
                             0(554) 846 15 20-21 
                              
Adresler:
 
Merkez          Sakarya Cad. No:139/E      Adapazarı
Şube             Sakarya Cad. No:110         Adapazarı

15 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle