Akif Yener 25. Yılında imzalı albümünü hediye edecek

“Onun Adı Efsane Sakarya”, “Ne Aşk Ne Hayat” ve “Sakaryaspor 50. Yıl Marşı (Bu Kalp seninle Sakaryaspor” şarkılarının Bestekârı Akif Yener; albümlerini hediye edeceği imza gününe tüm hayranlarını bekliyor.

Ne Aşk Ne Hayat AKM’de

Yaptığı albümleriyle başta Sakarya’da olmak üzere Türkiye ve Dünya’nın çeşitli ülkelerinde hayran kitlesi bulunan “Onun Adı Efsane Sakarya”, “Ne Aşk Ne Hayat” ve “Sakaryaspor 50. Yıl Marşı” şarkılarının Bestekârı Akif Yener; 28 Aralık Perşembe günü saat 20:00’de AKM Konser ve Tiyatro Salonu’nda, albüm tanıtım organizasyonu gerçekleştirecek. İmza günü etkinliğine gelen herkese de imzalı Cd’sini hediye edecek olan sanatçı Akif Yener’in çok heyecanlı olduğu da gözlendi.

Üç farklı versiyon

Sanatçı Akif Yener; beş şarkıdan oluşan Maxi sıngle albümünde; üç farklı versiyon halinde ki, "Sakaryaspor 50. Yıl Marşı", "Onun Adı Efsane Sakarya" şarkısı ve daha farklı formatta "Ne Aşk Ne Hayat " isimli eserlerinin olduğu albümünü programına gelen tüm sevenlerine hediye etmek istediğini belirtti. Ayrıca Sakarya Büyükşehir Belediyesi sanatçısı olan ve yaşam koçluğu yapan Akif Yener; imza gününde şarkılarını seslendirmesinin ardından hayata dair kısa bir sunum yapması da bekleniyor. Bu anlamlı gününde tüm sevenlerimi ve sevdiklerimi yanında görmek istiyorum” diyen Akif Yener; “Herkes atkı ve formalarını alsın, bende albümümü hediye etmekten çok mutlu olacağım dedi.
6 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]