AK Partili Başkan Hatipoğlu, kapı kapı geziyor

Kapı Sistemleri, Otomatik & Seksiyonel Kapı, Çelik Kapı , Garaj Kapıları, Ahşap-Amerikan Panel Kapı
Kapı Sistemleri, Otomatik & Se…
Kapı çıtaları
çelik kapı anahtar
8 yıl önce
AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları, seçimlerine sayılı günler kala Sakarya’ya AK Belediyeciliği kazandırmak için kapıkapı dolaşıyor.

AK Parti Kadın kolları Zehra Hatipoğlu Sakarya’nın köylerinde, mahallelerinde ev ziyaretleri ile seçmenlere AK Parti\'nin icraatlarını anlatıyor. Kapı kapı broşür dağıtarak ev halkı ile bire bir görüşmeler yapan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve yönetimine, vatandaşlar da destek veriyor.

Geçtiğimiz günlerde Hatipoğlu ve ekibi Kocaali ve Kaynarca ilçelerinde gündüz saha çalışması, akşamları secim irtibat bürosu açılışı ve ev ziyaretlerine katıldı.

Tepekum Mahallesi ve Karapürçek’te Yüksel Mahallesi\'nde ev ziyaretinde bulundu. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı, Zehra Hatipoğlu AK Partili hanımların ve kendisinin de, partilerinin başarısı için seçim gününe kadar ellerinden geldiğince çalışacağını belirtti.

"B
üyük bir özveriyle çalışıyoruz"

Hatipoğlu; “Bizler elimizden geldiğince partimizin başarısı için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Bugüne kadar elde edilen başarılarda hanımlarımızın çok büyük bir rolü oldu. Yeni dönemde de AK Parti seçimlerde yine kazanacak ve zafer AK Parti\'nin olacak Allah’ın izniyle. Partimiz toplumun her kesimine yönelik hizmetlerini artırarak devam ediyor. Seçim çalışmalarımızda hafta içi ve hafta sonu demeden süreç boyunca çalmadık kapı bırakmayacağız. Yapılan ziyaretlerimizde geniş katılım sağlanması bizi fevkalade memnun etmektedir. Perşembe günü Başbakanımızı ağırlayacağız. Bunun heyecanı içindeyiz. Yoğun katılımla Başbakanımıza büyük bir miting hazırlayacağız.” şeklinde konuştu.

Türkiye’de istikrarın ve Sakarya’mızda büyümenin sürmesi için Ak Parti’nin yeniden tek başına iktidara gelmesi gerektiği vurgulandı. Kadın kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, ev halkının ve mahalle sakinlerinin beklentileri, istek ve önerilerini dinlerken, yapılan icraatlar konusunda bilgilendirmeler yaptı. Zehra Hatipoğlu, ev halkı ve mahalle sakinleri ile yapılan bu ziyaretten çok memnun kaldıklarını belirterek; “AK Parti, Türkiye genelinde başarıya ulaşacak.” dedi.