AK Parti, seçim çalışmalarına start verdi

AK Parti Sakarya milletvekili adayları, seçim çalışmaları neticesinde bir araya geldi.

Açılış konuşmasını yapan Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç; 7 haziran seçimlerinde gerçekleştirilen güzel çalışmaların artırılması, heyecan ve gayretin azami düzeyde olması gerektiğini belirtti. AK Parti kadrolarında oluşan pozitif enerji ve ortamın Türkiye genelinde karşılık bulacağını söyleyen Kılıç, geçmiş dönemlerde olduğu gibi birlik ve beraberlik halinde hareket etmenin önemine vurgu yaptı. Kılıç ayrıca Sakarya’nın Türkiye ve AK Parti siyasetinin merkezlerinden biri olduğunu belirterek Sakarya’nın yerel dinamiklerini en iyi şekilde harekete geçiren şehirlerden biri olduğunu ifade etti.

İl SKM Başkanı Erkut Aşoğlu geçmiş dönemlerde not alınan sosyal ve siyasi öncelikler hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından katılımcılardan yeni öneriler alındı. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk halkla bütünleşmenin önemine vurgu yaptı.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ulusal ve makro projelerin yanında yerel ve mikro ölçekte projelerin de önplana çıkması gerektiğini söyledi.
İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, önceki seçim süreçlerinde kadınların oynadığı etkin rolü hatırlatarak 1 kasım seçimlerine de hazır oldukları mesajını verdi.

Recep Hacıeyüpoğlu, değişen dünya düzeninde gençlerle olan bağın güçlendirilmesi gerektiğini, onlar gibi düşünmek zorunluluğunu ve sosyal medyanın önemine değindi. Recep Uncuoğlu, Türkiye’nin pek çok odak tarafından tehdit altında olduğuna dikkat çekerek 7 haziransonrası yaşananlara atıfta bulundu ve Türkiye’nin siyasi bir boşluğa tahammülü olmadığını ifade etti. Motivasyonun daima üst seviyede tutularak çalışılması gerektiğini söyleyen Uncuoğlu, milli ve yerli insanların önemine vurgu yaptı.

Nuray Sağıroğlu, bu kutlu mücadelenin milli bir mücadele olduğunu söyledi. Bu sebeple birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemine değindi.
Ali İhsan Yavuz, pozitif düşünce ve davranışlarla aynı havuza su taşındığı unutulmadan hedefe yönelik işler yapılması gerektiği üzerinde durdu.
Mustafa İsen, oluşumların kısa süreçli tıkanma sürecine girmesinin normal olduğunu ve panik havasının oluşturulmaması gerektiğini söyledi. Stratejik çalışmalarla tam saha pres uygulamanın ve Sakarya’da AK Parti’nin gücünün hissettirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Şaban Dişli, en büyük problemin oluşturulan negatif hava olduğunu belirterek buna karşı dikkatli olunması konusunda uyardı. Türkiye’nin geleceğinin aynı zamanda bu coğrafyanın da geleceği olduğunu belirtti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, meramın kısa ve net bir şekilde anlatılması, analizlerin doğru yapılması gerektiğini ve kenetlenerek motive olmanın önemine değindi.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]