AK Parti Mahalle Başkanları Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Hendek Ak Parti İlçe Teşkilatı Mahalle Başkanları Değerlentirme Toplantısını RasimPaşa Kültür Merkezinde gercekleştirdi.

İlce Başkanı Ali Kemal Sofu acılış konuşması yaptıktan sonra Mahalle başkanlarına sandık esaslı calışma proğramının sunumu yapıldı . Belediye başkanı İrfan Püsküllü ve Milletvekili Mustafa İsen konuşmalarını yaptıktan sonra proğram sona erdi.

Birlik ve beraberlik zamanı
Hendek İlçe Başkanı Sofu Açılış konuşmasında "Doğuda yaşanan terör olaylarında şehit düşen askerlerimize  rahmet ve ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum . Zor bir dönemden geciyoruz . Daha sıkı daha samimi birlik beraberlik içinde olmamız lazım .
Mahalle Başkanlarımız mahallelerinde Partimizin temsilcileridirler.  Bu yüzden sizlerin calışmaları Partimiz ve ülkemizin geleceğini doğrudan etkilemektedir. 1 Kasım secimlerine 50 gün kaldı , cevrenizde küskün dargın sandığa gitmemiş insanları  tespit edip ikna etmeliyiz. 1 oy demeden her oya talip olmalıyız ". dedi

Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Konuşmasında "Terör olayları nedeniyle şehitlerimize rahmet ailelerine yakınlarına sabırlar diliyorum" . diyerek başladı.

4 yıl içinde İlçemizdeki bütün yolları asvalt yapacağız
"7 haziran öncesi yaptığımız mahalle gezilerinde  . Ağırlıklı olarak yol sorunlarımızın olduğunu gördük  . Bu programlarda  seçimler sürecinde verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çalışmaktayız . Hendek’imize daha iyi hizmetler vermek için hem vatandaşlarımızı hem de kurumlarımızla istişarelerde bulunduk.  Gerçekten olumlu ve güzel görüşmeler yapıyoruz. Bu görüşmeler sonucunda Hendek ’imize daha büyük katkılar sağlayacağımıza inanıyorum . 4 yıl içinde ilcemizdeki büyün yolların Asvaltını bitirmiş olacağız.

Milletvekili Mustafa İsen yaptığı konuşmada " Bu ülke bize canıyla kanıyla mücadele edip toprağa düşenlerin şehitlerimizin cabalarıyla kaldı .Milletimiz Çanakkalede 250 bin Şehit vermişdir . Cumhurbaşkanlığı genel sekreterliği yaptığım dönemde katıldığımız  en zor en acı  törenler şehit cenaze törenleriydi . Bunların olmaması için calışacağız calışmalıyız .Vatan bunların ötesinde kutsal bir değer bu değeri kimseyle tartışmıyacağız .

1 Kasımda Ülkemizin istiklali ve istikbali oylanacak
1 Kasım secimleri için büyük stratejiler kurmaya gerek yok . Bu secimlerde Türkiyenin istiklali ve istikbali oylanacak . İlce yönetimleri  partinin cekirdek kadrolarıdı. Oyüzden Cok önemli görevleri vardır. Yapılan araştırmalarda sakarya sandığa gitmeyenlerin büyük coğunluğu AK Partili olduğunu öğrendik , gene yapılan başka bir araştırmada genclerimizinde secimlerde önemsemediğini öğrendik . Nasılsa Ak Parti gelecek deyip sandığa gitmeyen cok Ak partili var . 7 hazirandan sonraki durumu gördünüz , muhalefet partilerinin ülkeden ziyade Erdoğan düşmesi için ellerinden geleni yaptılar yapıyorlar . Koalisyona girmezsin anlarım Azınlık hükümetine destek vermezsin anlarım fakaat secim hükümeti herkesin elini taşın altına koyması gereken bir görevdir . Bunu bile sırf Ak Parti hdp ile hükümet kurdu demek için kaçtılar . Lakin Tuğrul Türkeşin ülke sevdası parti sevdasından ağır geldi , oyun bozuldu . 1 Kasım bütün müslüman coğrafyasını etkileyecek bir secim olacak , bu sorumluluk dairesinde calışmalarımızı yapmalıyız".

Toplantıya  Milletvekili Mustafa İsen ,Belediye Başkanı İrfan Püsküllü  ,Büyük Şehir Belediye Başkan vekili Şenay Sakal ,meclis üyeleri ,Hendek Ak parti ilçe başkanı Ali Kemal Sofu ve Yönetimleri  Hendek Ak Parti Kadın kolları başkanı Emine Tosun ve yönetimleri Hendek Akparti Gençlik Kolları başkanı Muhammet Erci ve yönetimleri  ile Ak Parti Hendek Mahalle Başkanları Katıldılar.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
a61081159c6ac63e758a5406f8cd918d@