AK Parti İlçe Gençlik Başkanları Arifiye'de bir araya geldi

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları’nın her ay düzenli olarak farklı bir ilçede gerçekleştirdiği İlçe Başkanları toplantısına bu ay Arifiye ilçesi ev sahipliği yaptı.

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları’nın her ay düzenli olarak farklı bir ilçede gerçekleştirdiği İlçe Başkanları toplantısı bu ay Arifiye ilçesinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. İlçe Başkanları toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar, İl Gençlik Kolları Başkan yardımcıları, İl Yönetim kurulu üyeleri ve diğer ilçe Gençlik Kolları başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.  

Gençlik Kollarının faaliyetleri hakkında İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, İlçe Gençlik Başkanlarını bilgilendirerek. İlçelerin genç üye oranları konusunda bilgileri paylaşarak rehavete kapılmadan üye çalışmalarına devam edilmesi gerektiğinin altını çizdi. İl Başkan Yardımcılarının Birimleriyle ilgili sunumlarının yapıldığı toplantı sonrasında İlçe Gençlik başkanları İl Gençlik Başkanı Mehmet Keçeoğlu ile sohbet ettiler.

Kasım ayı İlçe Başkanları toplantısının Arfiye ilçelerinde yapılması nedeniyle Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Başkanı Ethem Çınar ve İlçe Gençlik Başkanı Emre Erdem, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu’na ve diğer ilçe gençlik başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.
9 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle