AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya'ya geliyor

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ilçe başkanları toplantısı, bu ay ilk kez genişletilmiş olarak yapıldı.

Genişletilmiş ilçe başkanları toplantısı, il binasında il başkanı Recep Uncuoğlu başkanlığında il yürütme kurulu üyelerinin yanı sıra 16 ilçenin başkanları, ilçe seçim işleri ve SKM başkanlarının da katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda 1 Haziran Cumartesi günü Sakarya\'da yapılacak Bolu ve Düzce illerinin de katılacağı Genel Merkez Seçim İşleri Bölge Toplantısı da konuşuldu.

İlçelerin aylık çalışmalarının değerlendirildiği toplantının gündeminde üye çalışmaları, sandık yönetimleri, 1 Haziran Cumartesi günü Sakarya\'da yapılacak Bolu ve Düzce illerinin de katılacağı Genel Merkez Seçim İşleri Bölge Toplantısı da yer aldı.

Teşkilatın en küçük birimi olan sandık kurullarının tüm ilçelerdeki son durumunu değerlendiren İl Başkanı Uncuoğlu, "Hepimiz, ülkemiz için en iyisi olsun, biz ve bizden sonraki nesiller daha demokratik ve refah bir Türkiye\'de yaşasın diye liderinden, en küçük birimine kadar, hiç durmadan çalışan bir partinin mensuplarıyız. Bize düşen, halkımızın bize olan desteğini de yanımıza alarak doğru bildiğimiz yolda, yine onlar için yol almaya devam etmektir. Seçim sürecine girdik, seçim koordinasyon merkezlerimiz çok kısa bir süre içerisinde kurularak, eğitimlere başlayacak. Sandık kurullarımız tamamlanmak üzere. İlçe Başkanlarımız ve yönetimleri de özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Teşkilatımız giderek büyüyor, genişliyor. 1 Haziran’da Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop başkanlığında ilimizde gerçekleştirilecek olan Seçim İşleri Bölge Toplantısında tüm sandık kurullarımız tamamlanmış olacak şekilde hazırlıklarımız sürecek. Bununla birlikte bir teşkilatın ne kadar aktif ve dinamik bir yapısı olduğunun en önemli göstergesi olan üye sayımız yüzde 20,5\'e ulaşmış durumda. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan\'ın belirlemiş olduğu yüzde 25 üye hedefine dört ilçemiz ulaşmış durumda. Halkımızın bize olan desteği ve bağlılığı da giderek artıyor. Bu artış, bizlerdeki sorumluluğu da doğru orantılı artırarak hizmet kalitemize yansıtmayı gerektiriyor.
Teşkilatımızın hangi kademesinde görev almış olursa olsun, her bir teşkilat mensubumuz bu bilinçle hareket ederek üzerine düşeni yapma gayreti ile hareket ediyor" şeklinde konuştu.

Yaklaşık üç saat süren Genişletilmiş İlçe Başkanları Toplantısı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]