Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri bir dizi ziyaretler için Sakarya'ya geldi.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri Sakarya'ya geldi. İleri'nin ziyaretlerin ilk durağı AK Parti İl Başkanlığı oldu. İl Başkanlığında yapılan basın açıklamasının ardından, partililerle toplantı yaptı. Programa; AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve çok sayıda partili katıldı.
DİJİTAL ALT YAPI
Toplantıda konuşma yapan Ömer İleri, "Gençlerimizle bir araya geleceğiz. Gençlerimiz geleceğe güvenle bakıyorlar. Gençlerimiz dijital sektörü yakından takip ediyorlar. Gençler Türkiye'nin attığı adımları yakından takip ediyorlar. Biz inanıyoruz ki Türkiye'nin geleceği güvenli ellerde. Türkiye'nin geleceği gençlerin ellerinde. 17 Ağustos un seneyi devriyesiydi. Ölenlere Allah rahmet etsin. O dönemde devletin afet bölgesine ulaşması 7 saati bulmuştu. Ama şuan devlet bir felaket olduğu zaman dakikalar için vatandaşın yanında oluyor. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye çok önemli yol kat etti.
Savunma sanayisinde çok önemli yerlere geldi. Türkiye gözlerini geleceğe dikmiş durumda. Muhalefet yapılan yapılacak olan her atılıma karşı çıktılar. Bu zihniyet 1950'lerde baraj yapıp ne yapacaksınız zihniyetle aynı. CHP teknolojiden çok geride olan bir parti. Zaten söylemlerinde de bunları anlaya biliyoruz. Biz geldiğimiz şu noktada kendi uçağına ürete bilecek bir döneme gelmiş durumda. Biz sadece bilime inanıyoruz demiyoruz onun için çalışıyoruz.
Biz diyoruz ki Türkiye'nin dijital alt yapısını AK Parti kurmuştur. Türkiye bu konuda iddialıdır. Çalışmalarımız devam edecek" dedi.
1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle