AGDAŞ’ın mobil vezne hizmeti devam ediyor

Toplu Sms - Faks Sistemleri, Mobil Çözümler
Toplu Sms - Faks Sistemleri, M…
Kedi Köpek Eğitimi ve Otel Hizmeti Petshoplar
Kedi Köpek Eğitimi ve Otel Hiz…
Diğer sağlık personeli hizmeti
Depo hizmeti
32 evler manav hizmeti
24 saat servis hizmeti

Her yıl yaptığı kampanyalarla Sakarya’daki hedef kitlesine ayrıcalıklar sunan AGDAŞ’ın, abonelerine sunduğu Mobil Vezne ile kapıda abonelik hizmeti kamuoyu tarafından beğeniyle karşılanıyor.

AGDAŞ Mobil Vezne Hizmeti İle Kapıda Abonelik

Mobil Vezne hizmetinin kamuoyu tarafından beğeniyle karşılandığını ifade eden AGDAŞ Ticari Hizmetler Müdürü Faruk GÜRPINAR sözlerine şöyle devam etti: “Mobil Vezne abonelerimizin kapısına kadar gelen büyük bir fırsattır. Gezici ekibimiz ile Sakarya’daki hedef kitlemize ulaşmanın kolaylığını yaşıyoruz. Hizmetimiz kapsamında asgari olarak 10 abonelik sözü veren mahalle / site sakinlerine Mobil Vezne hizmetiyle kapıda abonelik ayrıcalığı sunuyoruz. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise 444 54 99 numaralı AGDAŞ Çağrı Merkezimizi arayarak, mobil vezne randevusu ve konuya yönelik bilgi alabilmektedirler.”

Bilinçli Tüketim İçin Bilgilendirme Seminerleri

Mobil Vezne ile Sakarya’nın her yerine hizmet götüren AGDAŞ, abonelik işlemlerinin yanı sıra çeşitli toplantı ve seminerler düzenleyerek doğal gaz hakkında bilinçli tüketici oluşmasına da katkı sağlıyor. Özellikle Karasu, Ferizli ve Söğütlü gibi yeni doğal gaz arzı sağlanan bölgelerde düzenlenen seminerlerde AGDAŞ Pazarlama Uzmanı Hakan ÇETİNBAŞ tarafından, doğal gazın kullanım alanları, doğal gaz kullanırken dikkat edilmesi hususlar ve acil durumlarda yapılması gerekenlere yönelik bilgilendirmeler ve hatırlatmalar yapılıyor.