AGDAŞ, halkın isteğine göre kampanya yapacak

2013 yılında yatırımlarına devam eden AGDAŞ ilçe ziyaretlerine başladı.

AGDAŞ 2013 yılında yatırım yaptığı bölgelerdeki muhtarlarla ortaklaşa çalışmalar için görüşmelere başladı. Geçtiğimiz senelerdeki yatırım programları dâhilinde tamamı gazlanmayan bölgelerdeki çalışmalarına bu sene de devam eden AGDAŞ, Sapanca, Hendek ve Arifiye ilçelerinin bazı bölgelerine doğalgaz hattı çekti.

AGDAŞ Ticari Hizmetler Müdürü Faruk GÜRPINAR, Kurumsal İletişim Sorumlusu Hakan ÇETİNBAŞ ve Ticari Hizmetler Birimi’nde görevli İbrahim Burak KILINÇ geçtiğimiz günlerde Sapanca mahalle muhtarlarını ve Hanlı muhtarlarını ziyaret ettiler.

"Kampanyalar yapacağız"


Yatırım çalışmalarına paralel yürütülecek kampanya çalışmaları için ön görüşmelere başladıklarını ifade eden AGDAŞ Ticari Hizmetler Müdürü Faruk GÜRPINAR, “Yeni yatırımlarla birlikte Sakaryalı tüm vatandaşlarımızın doğalgaz kullanmalarını amaçlıyoruz. Yeni bölgelerdeki muhtarlarımızla görüşüp vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda kampanyalar yapmak istiyoruz. Vatandaşlarımızın doğalgaz kullanmaları için kampanyalarımızla kolaylıklar sunmak ve doğal gaz kullanımını arttırmak arzusundayız” dedi.

"Ziyaretler devam edecektir"


Sapanca ve Hanlı muhtarlarıyla yapılan toplantıların çok olumlu geçtiğini belirten GÜRPINAR; “Biz AGDAŞ olarak mahalle muhtarlarımızla olan ilişkilerimize her zaman çok özen gösterdik. Hep birlikte çalışmalar yapıp, vatandaşın problemlerine çözümler getirdik. Bu süreç bundan sonra da bu şekilde devam edecektir. Özellikle yeni yatırım yaptığımız bölgelerdeki muhtarlarımızı ziyaret edip, onlara yapacağımız kampanya çalışmalarımızı anlatacağız ve birlikte neler yapabileceğimizi paylaşacağız” dedi.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]