AGDAŞ’tan Bisiklet Festivali

AGDAŞ, bisikletin çevreye ve sağlımıza olan önemini anlatmak ve günlük hayatın bir parçası haline getirmek için 30 Ağustos Salı günü “AGDAŞ BİSFEST” etkinliği düzenliyor.

“Sağlığımız ve Çevremiz İçin Pedal Çeviriyoruz”

AGDAŞ, daha önce ertelemek durumunda kaldığı “AGDAŞ Bisfest” etkinliğini 30 Ağustos Salı günü saat 16.00’da Kent Meydanında Sakarya Bisikletliler Derneği Sakarya şubesi ile birlikte düzenliyor. Yapılan açıklamada bisikletin çevreye ve sağlığımıza olan önemini hatırlatmak, günlük hayatımızın bir parçası haline getirmek, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Demokrasiye vurgu yapmak için bu tarihte düzenlenmesinin kararlaştırıldığı belirtildi.

Herkesin davetli olduğu AGDAŞ BİSFEST’te katılımcıları eğlencenin yanı sıra yapılacak yarışmalar sonucunda 10 kişiye Bisiklet, 200 kişiye bisiklet kaskı etkinliğe katılan bin kişiye de reflektör yelek dağıtılacağı aktarıldı. Etkinlik için saat 15.00’da Kent Meydanında toplanılmaya başlanacağı daha sonrasında hep birlikte Camili yolundaki AGDAŞ binasına gidileceği ve orada hazırlanan etkinlik alanlarında yapılacak yarışmalarla devam edileceği bilgisi verildi.

Detaylar Etkinlik Web Adresinde ve AGDAŞ Sosyal Medya Sayfalarında

AGDAŞ otopark alanında yapılacak olan etkinliklerde çeşitli bisiklet yarışlarının yanı sıra yiyecek ve içecek servisi yapılacağı bilgisi de verildi. Etkinliğe katılmak isteyenlerin www.agdasbisfest.com adresine girerek katılım formu doldurmaları gerektiği söylendi. Daha önce kayıt yaptıranların tekrar kayıt yaptırmalarına gerek olmadığı belirtildi. Bisikleti olmayan ve etkinliğe katılmak isteyenler için web adresinde bisiklet kiralama noktaları hakkında bilgiler yer aldığı aktarıldı.

AGDAŞ, bağlı olduğu ERDEM Holdingden aldığı güç ile Sakarya’ya sadece gaz arzı sağlamakla kalmayacaklarını, yaptıkları sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da toplumun ve çevrenin gelişmesinde rol üstlenmeye devam edecekleri aktarıldı.
Bisiklet - Motosiklet | Tamir, Bakım, Yedek Parça
Bisiklet
adapazarı agdaş
6 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]