Adapazarı Alandüzü'nde Sosyal Tesisler Sevinci

Adapazarı Belediyesi tarafından hayata geçirilen Alandüzü Sosyal Tesisleri’nin açılışında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Mutlu Başkanımız sosyal belediyecilikte örnek ve çok özel çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyor. Başkanımızı yürekten alkışlıyor, açılışımızın hayırlar getirmesini diliyorum.” derken Yavuz’a teşekkür eden Başkan Işıksu, “84 mahallemizin tamamında sözlerimizi tutuyoruz ve hemşehrilerimizin teveccühlerine layık hizmetlerimizle gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. İnşaallah bugün, dünümüzden daha güzel, yarınlarımız da bugünümüzden çok daha güzel olacak. Bu güzel tesis Alandüzü’müze, Adapazarı’mıza hayırlı olsun.” dedi.

 

Yoğun Katılım

Adapazarı Belediyesi tarafından “Sosyal Hayata Dair Her Şey” anlayışı ile yapımı tamamlanan Sosyal Tesisler birer birer açılıyor. Alandüzü Mahallesi Muhtarı Erdem Yılgın’ın evladı Miraç Yılgın’ın sünnet cemiyetiyle birlikte yapılan Alandüzü Sosyal Tesisleri’nin açılışı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, AK Parti ve MHP teşkilat yöneticileri, Önceki Dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Müjdat Çetin, Basın İlan Kurumu Müdürü İbrahim Çorbacı, Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, İl ve İlçe Müdürleri, Oda ve Dernek Başkanları, meclis üyeleri, belediye yöneticileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla coşku içerisinde gerçekleştirildi.

 

Adapazarı’nda Hayat Var

“Adapazarı Belediyesi olarak 2022 ve 2023 yıllarının temel atma ve açılışlarla çok bereketli olacağını vurgulamıştık ve hamdolsun açılışlarımız başladı, 84 mahallemizin tamamında sözlerimizi tutuyoruz ve hemşehrilerimizin teveccühlerine layık hizmetlerimizle gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Biz, şehrin kalbi Adapazarı’mızı çok seviyor ve Adapazarı’mızda hayat var diyoruz. Çalışmalarımızın tamamına destek olan AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, Milletvekillerimiz Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu, MHP Grup Başkanvekilimiz Levent Bülbül, Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce, Cumhur İttifakı İl ve İlçe Başkanlarımıza, teşkilatlarımıza hülasa tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşaallah bugün, dünümüzden daha güzel, yarınlarımız da bugünümüzden çok daha güzel olacak diyor; tekrardan bu güzel sosyal tesisin Alandüzü’müze, Adapazarı’mıza hayırlı olması temennisiyle saygılar sunuyorum.” diye konuştu.

 

Yavuz: Mutlu Başkanımızı Yürekten Alkışlıyorum

“Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, sosyal belediyecilikte örnek ve çok özel çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyor. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Alandüzü Sosyal Tesisleri tüm içerikleriyle hakikaten bölge insanımızın ihtiyaçlarına cevap veren nitelikte olmuş. Mutlu Başkanımızı yürekten alkışlıyor, açılışımızın hayırlar getirmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.

1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]