Abdulkadir Konukoğlu, Mahmut Kösemusul'u tebrik etti

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yönetim kurulu üyeleri ve Meclis Başkanı Akgün Altuğ ile bir araya geldi ve hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Yeniden SATSO Yönetim Kurulu  başkanlığına seçilen Mahmut Kösemusul’u kutlayan Konukoğlu, yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ve Meclis Başkanı Akgün Altuğ’u da tebrik etti.

SATSO’nun  Mahmut Kösemusul ile yeni bir vizyon ve iyi bir çizgi yakaladığını söyleyen Konukoğlu, “SATSO’nun çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Başkanımızı oldukça başarılı görüyoruz. Bu vizyon ve istikrarlı çizginin devamı için Mahmut Kösemusul’un yeniden bu göreve seçilmesi bizleri oldukça mutlu etti” dedi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, bu güzel temennilerin kendisini mutlu ettiğini belirterek, “Bizler Allah rızası için bu görevin başındayız. Allah bize duasını alacağımız hizmetler nasip etsin. Türkiye ile birlikte Sakarya’mızın da büyümesini, gelişmesini umarak iş dünyamız ile hedeflenen 2023 vizyonuna yakışır  proje ve hizmetlerle faydalı işler yapmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
4dff0d709356d05f6d106b5d23140c28@