‘Dikkat Atölyesi’nde kayıtlar tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından öğrencilerin günümüzde karşılaştıkları dikkat sorunlarına çözümler üretme bilinciyle hazırlanan ‘Dikkat Atölyesi’ projesinde kayıtlar tamamlandı. Kıroğlu, “Öğrenci kayıtlarını çok kısa bir sürede gerçekleştirdik. Her projede bizleri yalnız bırakmayan Sakaryalılara çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından çocuklara yönelik ‘Dikkat Atölyesi’ projesinde kayıtlar yoğun katılımla sonlandı.

Kayıtlar tamamlandı

Kayıtlar ile ilgili açıklamalarda bulunan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Geçtiğimiz günlerde çocukların dikkat sürelerinin uzaması, algılarının gelişmesi, konsantrasyonun artması, zekâ gelişimi, özgüven ve sorumluluk bilincinin oluşturulması gibi birçok gelişim faktörünü içeren ‘Dikkat Atölyesi’nde kayıtlarımızı başlatmıştık. Yoğun başvurunun gerçekleştiği atölyede kayıtlarımız tamamlanmıştır. Öğrenci kayıtlarını çok kısa bir sürede gerçekleştirdik. Kontenjanlarımız yüzde yüz doluluğa ulaştı. Her projedemizde bizleri yalnız bırakmayan Sakaryalılara çok teşekkür ediyoruz. Bu ilgi alakaya laik projeler üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
6 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
822aec16018157257e627c0dc2aacfef@