Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Ana Sayfa > Sektörler > Ulaşım, Nakliyat, Dağıtım ve Kurtarma Hizmetleri > Vinç, Forklift ve Kurtarıcı Hizmetleri >
 
Toplam oylamada ortalama

Oto çekici

ˆ Üst Kategoriye Çık
Sakarya nüfus yoğunluğu bakımından git gide artmaya başlayan bir il olmaktadır. Hal böyle olunca da araba sektöründe inanılmaz bir artış söz konusu olmaya başlamıştır. Lüks arabaların çıktığı ikinci el araba piyasasının canlandığı insanların hafta sonları araba pazarında soluğu aldığı yer olmaya başladı. Her aile de bir ya da birden fazla araba bulunmaktadır. Arabalarda insanlar gibidir, illaki arızaları oluyor. Arabam da hiçbir arıza bulunmuyor diyen biri göremezsiniz ki zaten de diyemez. Elektronik yapıdır sonuç itibariyle belirli sıkıntıları olabilir. Hal böyle olunca da illa ki yolda kaldığınızda eşinizi dostunuzu arasanız da arabayla başka bi arabayı çekmenin oldukça yüklü miktarda cezası bulunmaktadır. Tam olarak burada oto çekicileri devreye girmektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz servisleri ile aracınızın yolda kalması durumunda sizlere en kısa sürede ulaşarak en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmişlerdir. Tecrübeli ekipleri ile aracınıza hiç bir zarar gelmeden sizin istediğiniz yere götürmektedirler. Son model araçları ile sizlere en kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadırlar.

Oto çekici işinde olan arkadaşlarında hem sosyal medyada hem de normalde çevreleri fazla olmak zorundadır. Çoğu kurtarıcı pert araç alım satım yapan firmalar ile anlaşmaları vardır. Sanayi de birçok dükkanla daha çok motor işi yapan kaporta işi yapan dükkanlarla anlaşmaları olmaları fazlasıyla iyidir. Çünkü sürekli kaza yapan araçlar olduğundan ve araç sahiplerinin çoğunun tanıdığı güvendiği ustasına götürdüğü için araç sahiplerinin sizleri bulmasını değilde sizin onları bulmanız yönünde çalışmalar yapmak zorundadır.

Tüm oto çekicilerimizde K belgesi mevcuttur. Zaten olmayan firmalarımız ağır cezalar ödemektedir.

İnsanlardaki bilinçsiz kullanma nüfusun artması vb. sorunlardan kaynaklanan dikkatsizlikler bunların hepsinin toplamında kazalar artmaktadır. Sakarya'daki oto çekiciler sizlere en kaliteli hizmeti vermek adına gece gündüz çalışmaktadır. Araçlarınızda oluşan arızalarda motor problemlerinde bu tür arızalardan anlayan elemanları da bulunduran araç çekici ve kurtarıcı firmaları, çekici kullanmadan yapılacak bir problem var ise sorunu yerinde çözerek sizi de uzun bir zahmetten kurtarmaktadırlar.

Kendinizi daha güvende hissetmek isterseniz sizlerde oto çekici servislerimizle anlaşma yaparak yolda kalma problemini ortadan kaldırabilirsiniz. Sadece Sakarya ve ilçelerinde değil de çoğu firmanın il dışına da servis imkanı bulunmaktadır. Herhangi bir şehirde yolda mı kaldınız sitemizde ki firmalardan birini arayın sizi deneyimli ekipleri ile zor işlerde bile görevini layıki ile yerine getirmek için ellerinden geleni yaparlar.

Sadece oto çekici olarak düşünülmemeli konu aracınızdaki arızayı tespit ederek eğer ustanız yok ise sizi güvendikleri işinden anlayan ustalara götürerek sizlere az bütçe ile aracınızın eski haline nasıl getirilebilmesi için uğraş vermektedirler. Yolda kaldığınızda acabalarda kalmayın. Arayın oto çekici firmalarımızı size en uygun fiyat seçenekleri ile yolda kalmaktan kurtarsınlar.

Bu konuda güvenilir firmaların reklamlarını vermekteyiz. Sakarya'nın güvenilir ve en kaliteli oto çekici hizmeti veren firmalarımızın ilanlarını yayınlamaktayız. Bu konuda gönül rahatlığı ile reklamlarını verdiğimiz Sakarya'daki oto çekici firmalarına başvurabilirsiniz.

Sizlerin sadece yapması gereken olduğunuz yeri tarif etmeniz veya konumunu atmanızdır. Gerisini anlaşma sağladığınız firmalar sizler için halleder. Yolda doğabilecek mağduriyetleri sizler için büyük sorun olmaktan çıkmasını istiyorsanız oto çekicilerimizden yararlanınız.

Yukarda bahsettiğimiz gibi oto çekicilerimiz için sizlerin nerede kaldığı hiç sıkıntı değildir. Dağ, bayır, kırsal bölge, şehir merkezi, ara sokaklar ayırmaksızın en zorlu arazi şartlarında bile en girilemeyecek sokaklarda dahi mağduriyetinize çözüm olarak oto çekici hizmetini sizlere ulaştırmaktadır.

Önce bölgelerde, sonra şehirlerde derken, mahalle mahalle genişleyerek Sakarya'nın her bir köşesinde hizmet vermektedirler. Sakarya Rehberim olarak oto çekici ile mağdur arasındaki en güvenilir hizmet köprüsünü oluşturduk.

Oto çekicilerimize ulaştığınız andan itibarenden aracınız artık onlar için konu haline gelir ve aracınız yüklendikten itibaren de sigortalı şekilde istediğiniz yere götürülecektir. Firmalarımız sizlerin acil durumlarında her türlü yanınızda yer almaktadır.

Sonuç olarak değerlendirildiği zaman bütün bu gelişmelere yönelik olarak yerine getirdiğimiz tüm belli başlı çalışmalarımız dolayısıyla dikkate değer unsurları ele alarak tamamen sıra dışı ve tamamen farklı anlayışlarımızla sürdürmeye devam ettikleri profesyonel oto çekici hizmetleri ile anında tüm acil ihtiyaçlarınıza yönelik olarak anlık çözümler üretmektediler. Üretilen tüm bu çözümlerin dolayısıyla da etkili bir şekilde ele alarak ilerletmiş oldukları tüm çalışmaları sizlerle buluşturmaktadırlar.

Sizlere sunmaya devam ettikleri edecekleri tüm bu hizmet odaklı çalışmaları yürüttükleri ilkeleri doğrultusunda değerlendirerek tamamen etkin bir şekilde hizmet verme anlayışındadırlar. Bunun gibi daha birçok noktalarda etkili hizmetlerini yürütmeye devam edeceklerdir. Böylece tamamen üstün niteliklerle kuşatılmış hizmetleriyle müşterilere hak ettikleri en kaliteli hizmeti sunarak onların oto çekici problemleri konusunda yanlarında yer almaktadırlar.

Sizlerde 7/24 oto çekicine ihtiyaç duyarsanız Sakarya Rehberim'deki firmalarla iletişime geçiniz. Birçok araç kapasitesi ve uygun fiyatları ile anında yollara düşerek yanınızda olmaktan ve araçlarınız için ilk acil müdahaleyi yapmaktan gurur duymaktadır. Yollarda bir dostunuz olduğunu sakın unutmayınız. Yollarda kalmaktan korkmayınız.
Bölge Kurtarma
Bölge Kurtarma
Otobüs - Kamyon ve Taksi Taşımacılığı, Ağır Nakliye İşleri
Erenler / Sakarya
Puan: 1400
  detay»
1
İlhan Otomotiv Yed-i Emin Emniyet Garajı
İlhan Otomotiv Yed-i Emin Emniyet Garajı
Kurtarıcı Hizmetleri
Akyazı / Sakarya
Puan: 25
  detay»
2
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bağlı alt sektöre geri dön 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
Çelik konstrüksiyon taşımacılığı
 
Forklift kiralama
 
Forklift servisi
 
İnsan kaldırma platformu
 
İstif makinaları
 
Kamyon taşıma
 
Kiralık tele handler
 
Konteynır nakil hizmeti
 
Kurtarıcı
 
Oto çekici  
 
Oto kurtarıcı
 
Otobüs taşıma
 
Platfrom kiralama
 
Sepetli vinç kiralama
 
Taksi taşıma
 
Totem ve tabela taşıma
 
Turing hizmeti
 
Vinç kiralama
 
Bağlı alt sektöre geri dön 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Evden Eve Nakliyat
Nakliyat Firmaları
Otobüs Firmaları
Taksi & Taksiciler ve Dolmuşlar
Toplu Taşımacılık, Öğrenci ve Personel Taşımacılığı
Vinç, Forklift ve Kurtarıcı Hizmetleri
Bağlantılı Sektörler
Otomotiv ve Araç
Bağlantılı Alt Sektörler
Araç Kiralama