Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Adataş Sürücü Kursu
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Sürücü Kursları, Psikoteknik ve SRC >

Sürücü Kursları

ˆ Üst Kategoriye Çık
Toplam 1 oylamada 5.0 ortalama
SIRALAMA
Ehliyet alabilmenin yolu iyi bir sürücü kursunun seçilmesinden geçiyor. Yeni hayata geçen düzenlemeyle ehliyet almak daha da zorlaştı. Bu durum sürücü kursu seçimini daha da önemli hale getirdi. Bir çok sürücü kursu uzman eğitim kadrosu ve güçlü araç parkıyla sürücü adaylarını sınava hazırlıyor. Ehliyet almayı ya da ehliyetinizin sınıfını değiştirmek mi istiyorsunuz? Ya da direksiyon geliştirme dersleri mi almak istiyorsunuz? 'Sakarya'da sürücü kursları'ndan birini seçerek ehliyet sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Kurslar hakkında internette 'Sakarya sürücü kursu' şeklinde arama yaparak araştırma yapabilirsiniz. Ya da ilin en büyük şehir rehberi olan Sakaryarehberim.com'dan tek tıkla tüm sürücü kurslarına ulaşabilirsiniz.


Karayolları Trafik Yönetmeliği'nde yapılan değişiklikle birlikte sürücü kurslarına ilk defa başvuracaklar için 2 yıllık stajyerlik şartı getirildi. Stajyer ehliyet uygulamasında sürücü iki sene boyunca 75 ceza puanına ulaşırsa, ehliyetine el koyulacak ve psikolojik durumunun tespiti için psikoteknik testine girmesi gerekecek. Psikoteknik belgesi aldıktan sonra sürücü kursuna başvurarak tekrar ehliyet alması gerekecek. Ehliyeti olanlarda artık sürücü belgelerini ömür boyu kullanamayacak. Otomobil, motosiklet gibi küçük ehliyetler 10, otobüs, kamyon gibi büyük ehliyetler 5 yılda bir değiştirilecek. Sürücüler, sağlık raporu aldıktan sonra ehliyetlerini değiştirebilecek. Böylece ömür boyu ehliyet dönemi sona erdi. Yine sürücü kurslarında motor, ilk yardım ve direksiyon eğitiminin yanı sıra trafik adabı dersi de verilmeye başlandı. Adaylara sınavda bu dersle ilgili sorular yöneltilecek. Ayrıca kursiyerleri direksiyon eğitimi ön sınavında başarılı olan ancak asıl sınavdaki başarı oranı yüzde 55'in altında kalan sürücü kursları, bir dönem kursiyer kaydı yapamayacak.


Ehliyet almanın zorlaşmasıyla beraber sürücü kurslarının önemi de arttı. Çünkü ehliyet sahibi alabilmek için hem teorik hem de pratik olarak iyi bir eğitim almak gerekiyor. Sürücü kurslarını seçerken adaylarının başarı oranlarına göz atmanızda yarar var. Çünkü sınavlardaki başarı oranı düşükse, verilen sürücü derslerinin çok da kaliteli olduğu söylenemeyebilir. Ayrıca eğitmen ve araç parkı güçlü olan kursları seçmeniz iyi bir eğitim almanızı sağlar. Ehliyet kursları çalışan kişiler, öğrenciler göz önünde bulundurularak düzenlenebiliyor. Kursa kayıt sırasında zamanlama konusunu planlayabiliyorsunuz. Bir diğer önemli konu da öğretmen seçimidir.


Tüm bu bilgilerden sonra sıra kalite standardı yüksek bir sürücü kursunun bulunmasına geliyor. 'Sakarya'da sürücü kursları' son yıllarda büyük gelişme gösterdi. Kurslardan otomobil, kamyon, otobüs, TIR, iş makinesi, motosiklet gibi istediğiniz sınıftaki ehliyet için güzel bir eğitim alabilirsiniz. Öncelikle sürücü kurslar hakkında bir araştırma yapmalısınız. Bunun için Google'da 'Sakarya sürücü kursu' veya 'Sakarya sürücü kursları' şeklinde arama yaparak kurslara ulaşabilirsiniz. Ancak biz size kentin en büyük şehir rehberi olan Sakaryarehberim.com'u öneriyoruz. Çünkü şehirdeki tüm sürücü kursları bu sitede. "Sakarya'da sürücü kursu" için şehir rehberi size yeter.
Özel Adataş Sürücü Kursları
Özel Adataş Sürücü Kursları
Özel Sürücü Kursu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 900
  detay»
1
Özel Taşkın Sürücü Kursu
Özel Taşkın Sürücü Kursu
Özel Sürücü Kursu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 800
  detay»
2
Özel Ayçam Sürücü Kursu
Özel Ayçam Sürücü Kursu
Sürücü Kursu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 700
  detay»
3
Özel Şimşek Sürücü Kursu
Özel Şimşek Sürücü Kursu
Özel Sürücü Kursu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 600
  detay»
4
Özel Kabaoğlu Sürücü Kursu
Özel Kabaoğlu Sürücü Kursu
Sürücü Kursu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 550
  detay»
5
Özel Erenler Eyüp Şirin Sürücü Kursu
Özel Erenler Eyüp Şirin Sürücü Kursu
Sürücü Kursu, A1 Sınıfı, A2 Sınıfı, B Sınıfı, C Sınıfı, D Sınıfı Ehliyet
Erenler / Sakarya
Puan: 550
  detay»
6
T.C. M.E.B. Özel Ada Aktif Sürücü Kursu
T.C. M.E.B. Özel Ada Aktif Sürücü Kursu
Özel Sürücü Kusu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 500
  detay»
7
Özel Yelkenci Sürücü Kursu
Özel Yelkenci Sürücü Kursu
Sürücü Kursu
Hendek / Sakarya
Puan: 300
  detay»
8
Özel Şahin Sürücü Kursu
Özel Şahin Sürücü Kursu
Sürücü Kursu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 150
  detay»
9
Ada Cadde Sürücü Kursu
Ada Cadde Sürücü Kursu
Sürücü Kursu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 100
  detay»
10
Özel Ada Şirin Sürücü Kursu
Özel Ada Şirin Sürücü Kursu
Sürücü Kursu
Erenler / Sakarya
Puan: 100
  detay»
11
 
ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Özel Sakarya Sürücü Kursu
 
Nokta Sürücü Kursu
 
Özel SEM Sürücü Kursu
 
Özel Başoğlu Sürücü Kursu
 
Özel Egemen Sürücü Kursu
 
Özel Geyve Sürücü Kursu
 
Saygı Sürücü Kursu
 
Özel Ak Sürücü Kursu
 
Özel Karasu Sürücü Kursu
 
Öz Sapanca Sürücü Kursu
 
İpekyolu Sürücü Kursu
 
Pamukova Sürücü Kursu
 
Pamukova Akhisar Sürücü Kursu
 
Özel Arifiye Sürücü Kursu
Sakarya, Adapazarı, ehliyet kursu, sürücü kursu, ehliyet alma, sürüş öğrenme, ehliyet, sürücü belgesi, motor, ilk yardım, trafik, trafik kursu, kurslar, eğitim, öğretim, sürücü yetiştirme, araba öğretme sakarya sürücü belgesi, sürücü belgeleri, sakarya sürücü kurları, sürücü kursu, ehliyet almak, ehliyet için gereken belgeler, ehliyet sınav sonuçları, sakarya sürücü kursları fiyatları, sakarya sürücü kursu fiyatları, sakarya sürücü kursları fiyaları, sakarya sürücü kursu fiyatı, sakarya sürücü kursları kurs ehliyet fiyatları, src belgesi, src 1 2 3 4 belgeleri, adapazarı sürücü kursları, sakarya ehliyet kursları, adapazarı ehliyet kursları, sakarya ehliyetçiler, adapazarı ehliyetçiler, ehliyet kursu, sizinde ehliyetiniz olsun, şimdi ehliyetli olmanın tam vakti, motorsiklet ehliyeti, otomobil ehliyeti, minibüs ehliyeti, kamyonet ehliyeti, görsel eğitim dersleri, direksiyon geliştirme dersleri, motor dersleri, ilk yardım dersleri, ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, cd eğitim materyalleri, özel direksiyon eğitimi, iş makinaları ehliyeti, sürücü kursu,ehliyet,iş makinası operatör kursu iş makinesi, foklift, vinç, b ehliyet, test sitesi, src kursu, sürücü belgesi, ehliyet kursu, operatörlük kursu ehliyet kursu, forklift ehliyeti kursu, forklift kursu, forklift operatörlük, forklift belgesi, forklift, operatörlük belgesi, forklift, sakarya forklift kurs fiyatları, loder operatörü, sakarya loader belgesi, sakarya iş makinaları ehliyeti, sakarya ehliyet, sakarya iş makinaları operatörlük belgesi, a1 sınıfı sürücü belgesi, a2 sınıfı sürücü belgesi, b sınıfı sürücü belgesi, c sınıfı sürücü belgesi, d sınıfı sürücü belgesi, e sınıfı sürücü belgesi, f sınıfı sürücü belgesi, g sınıfı sürücü belgesi, h sınıfı sürücü belgesi Ehliyet Kursu Sakarya İş Makinaları Operatörlük Belgesi Veren Şirketler İş Makinaları Operatörlük Belgesi Fiyatları Forklift Vinç Loader Operatörlük Belgesi Sürücü Eğitim Kursları Motor İlk Yardım Trafik Özel Direksiyon Eğitimi Sakarya Sürücü Kursu Fiyatları Ehliyet Kursu İş Makinaları Operatörlük Belgesi Veren Firmalar A B C D E Sınıfı Sınıflar Ehliyet Özel Direksiyon Eğitimi Forklift Operatörü
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
Sürücü kursu
 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Psikoteknik ve SRC
Sürücü Kursları