Nisan Tur
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Oyuncakçılar >

Oyuncakçılar

ˆ Üst Kategoriye Çık
Toplam oylamada ortalama
SIRALAMA
Sakarya’da oyuncakçı mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Sakaryarehberim.com olarak Sakarya’da bulunan oyuncakçıları sizler için bir araya getirdik. Siz de firma rehberimizden Sakarya oyuncakçı firmalarını inceleyerek size en yakın oyuncakçıyı bulabilir konum ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Oyun ve oyuncak, çocuklar için tarih öncesi çağlardan bu yana kullanılmakta. Bir oyuncak çocuk gelişimi için büyük önem taşımaktadır. Çocuklar bebeklik çağından itibaren kendi yaş gruplarına uygun oyuncaklar ile oynamaya başlarlar. Oyuncaklar çocuklar için hem eğlenceli vakit geçirme aracı hem de sağlam bir öğrenme-tecrübe etme aracıdır.

Bebeklik çağında çocukların ellerine verdiğiniz bir diş kaşıyıcı ya da çıngırak bile ona birçok şey öğretir. Sesleri dokuları tanımasına yardımcı olur. Çocuk büyüdükçe oynadığı oyuncaklar da gelişmeye başlar. Zaman içerisinde çocuk kendi kendine oynayabileceği oyuncaklardan bir oyun ve bir dünya kurabileceği oyuncaklara yönelir. Küçük yaşlarda daha büyük parçalar ile oynanan oyunlar yaş ilerledikçe daha küçük parçalı ve yaşına göre daha karmaşık oyuncaklara yönelir.

Oyuncakçılar çocuklar için adeta bir cennettir. Büyüklerin bile rengarenk raflar arasında kendilerini kaybettikleri oyuncakçılarda çocukların da kendilerini kaybetmeleri çok normal değil mi? Eğer çocuğunuz ile beraber oyuncak seçmeye oyuncakçıya gidiyorsanız gitmeden önce bir konuşma yaparak alacağınız oyuncağın türü ve sayısı hakkında bir anlaşma yapmanız sizin avantajınıza olur. Eğer gitmeden önce alacağınız oyuncak sayısını belirlemezseniz o renkli dünyanın içerisinde tek oyuncak alıp yetinecek çocuk sayısı azdır.

Oyuncak seçerken çocuklarınızın ilgi alanlarına zevklerine göre seçmeye dikkat etmelisiniz ama bunun yanında şiddet içerikli oyuncaklardan uzak durmanız çocuğunuzun kişilik gelişimi açısından önemlidir.

Oyuncak fiyatları büyük farklılık göstermektedir. Özellikle lisanslı oyuncaklar ile lisanssız oyuncaklar arasında bir fiyat uçurumu görülebilir. Aşırı pahalı oyuncaklara kaçmadan alışveriş yapabilirsiniz fakat ucuza kaçayım derken sağlıksız materyal ve boya ile yapılmış oyuncakları alırsanız çocuğunuzu hastalıkların ve tehlikenin içine atabilirsiniz.

Oyuncak seçiminde dikkat edilecek bir husus da oyuncağın çocuğa ne katacağıdır. Günümüzde çok sayıda zekâ oyunu, el becerisini geliştiren çocukları düşünmeye sevk edecek oyuncaklar bulunabilmektedir. Tercihinizi bu yönde yaparsanız çocuğunuzun gelişimine de katkıda bulunmuş olursunuz.


Siz de Sakarya’daki size en yakın oyuncakçıyı öğrenmek istiyorsanız firma rehberimizde bulunan Sakarya’ da ki Oyuncakçılar sekmesini inceleyebilirsiniz.
Oyuncak Adası
Oyuncak Adası
Tüm Yakın İl ve İlçelere Toptan Oyuncak Satışı
Adapazarı / Sakarya
Puan: 100
  detay»
1
Babacan Oyuncak
Babacan Oyuncak
Toptan ve Perakende Oyuncak Satışı ve Ticareti
Adapazarı / Sakarya
Puan: 100
  detay»
2
 
ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Aydede Oyuncak
 
Yılmazlar Oyuncak
 
Şirin Oyuncak
 
My Toys House
 
Mışıl Oyuncak
 
Ritsa Oyuncak
Oyuncakçılar
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
Akülü araçlar
 
Bahçe oyuncakları
 
Barbie bebek
 
Disney oyuncakları
 
Fisher Price
 
Hasbro
 
İntertoy
 
Lisanslı oyuncaklar
 
Match Box
 
Mattel
 
Oyun parkurları
 
Pedalsız grup
 
Smackdown
 
Toptan oyuncak
 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Oyuncakçılar
Bağlantılı Alt Sektörler
Kent - Bahçe Mobilyaları ve Peyzaj