Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Kitap, Kırtasiye, Güzel Sanatlar Malzemesi >

Kitapçılar ve Sahaflar

ˆ Üst Kategoriye Çık
Toplam oylamada ortalama
SIRALAMA
Sakarya’da kitapçılar ve sahafları mı araştırıyorsunuz? Sakarya’da bulunan kitap evleri ve sahafları Sakaryarehberim.com olarak sizler için derledik. Siz de firma rehberimizi inceleyerek size yakın olan kitap evini bulabilir, konum ve iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz.

Kitap okumak, bir alışkanlık, bir ihtiyaç, bir zevk, bir gereklilik ve daha fazlasıdır. Hiçbir bilgiye sahip olmadan geldiğimiz dünyada birçok şeyi tecrübe ederek öğreniriz ve başkalarının tecrübelerini okumak bize doğru bilgiye ulaşmada hız kazandırır. Hayal gücünü genişletmek, kendimizi dinlendirmek, bir konuda uzmanlaşmak, öğrenmek, bilgi edinmek ve bizi başka dünyalara götürmesi için kitap okuruz.

Okuma alışkanlığı küçük yaşlarda kazandırılır. Okumayı seven çocuklar ileride daha çok okuyan hatta bazen yazan bireylere dönüşür.

Kitap kurtları için bir kitapçı sadece bir kitapçı değildir. Zamanın yavaşladığı daha yavaş aktığı, huzurlu bir dünyanın giriş kapısıdır kitapçılar…

İyi bir kitapçı sadece raflarında kitap olmasından ibaret değildir. Kitaplar kadar kitapların içinde bulunduğu ortam da önemlidir. Kitapların düzen içerisinde yerleştirilmiş kendi içlerinde bir sistem ile dizilmiş olması hem bulunabilirlik açısından hem de görsellik açısından önemlidir. Kitapçıda çalışacak olanların da kitaplar hakkında bilgi sahibi olanlar arasından seçilmiş olması kitap severler için önemli bir unsurdur. Kitap önerebilecek okuyucunun zevkine göre yönlendirebilecek çalışanlar her zaman tercih edilmelidir.

Yeni nesil kitapçılarda rafların az ilerisinde oturacak yerlerin ve masaların olması büyük bir gelişmedir. Seçtiğiniz kitaptan emin olmak için birkaç sayfasını karıştırmak kitap hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Kitap seçerken oturabileceğiniz bir ortam varsa bu hem okuyucuyu sakinleştirir hem kitapçıda daha uzun süre kalınmasını sağlayabilir.

Her kitap sever insan her kitabı okuyabilir diye bir düşünce yanlıştır. Herkes kendi zevkine ve ilgi alanına uygun kitapları daha zevkli okur. Bunun için de kitap seçerken kendi ilgi alanınıza uygun olanları seçmenizde fayda vardır.

Bazen ismine ve kapak tasarımına ya da çok satanlarda gördüğünüz kitaplara aldanıp düşünmeden satın alabilirsiniz. Bu eserler sizin zevkinize uymayabilir. Bunun için almayı düşündüğünüz kitaplar hakkında ön bir bilgi edinmeniz kitabı sıkılmadan bitirmenizi sağlayacak unsur olabilir.

Siz de Sakarya’daki size en uygun olan kitapçıları öğrenmek istiyorsanız firma rehberimizde bulunan Sakarya’da ki Kitapçılar sekmesini inceleyebilirsiniz.
Barış Kitabevi
Barış Kitabevi
Okul Öncesi Kitap, Kırtasiye, İngilizce Dağıtım, Tudem, Longman Sakarya Temsilciliği, Morpa Okul Öncesi Eğitim Araçları, Mutlu Dergi ve Kitap, Ata Çözümlü Kitap ve Yaprak Testleri, Esen ÖSS Hazırlık, Berkay ÖSS Hazırlık
Adapazarı / Sakarya
Puan: 200
  detay»
1
Güler Kitap Kırtasiye
Güler Kitap Kırtasiye
Kitap, Kırtasiye, Oxford Genel Dağıtıcı
Adapazarı / Sakarya
Puan: 50
  detay»
2
 
ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Çamlıca Kitap & Kırtasiye
 
Kaşıbeyaz Ders Kitapları Dünyası
 
Orhun Kitabevi
 
Birikim Kitabevi
 
Sakarya Yayıncılık
 
Deniz Kızı Okul Öncesi
 
İlk Sahaf Kitapevi
 
Değişim Yayınları
 
Ekvator Yayıncılık Yazılım Tasarım
 
Işık Kitabevi
 
Tekbir Kitabevi
 
Mısra Kitabevi
 
Anadolu Kitapçılık San. Tic. Ltd. Şti.
 
Sakarya Test Merkezi
 
Özdin Kitabevi
 
Barla Ticaret
 
Nokta Kitap Evi
 
Adatest Test Merkezi
 
Beyazıt Kitabevi
 
Karaçayır Kitap Kırtasiye
 
Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Yayınevi
 
İnci Kitap - Kırtasiye
 
Xir Kitabevi
 
Berkay Kırtasiye
 
Marmara Kitapçılık
 
Ahsen Kırtasiye
 
Kitap Sarayı
 
Akabe Kitabevi
 
Sahaf-Bâbüs'selam Kitapevi
 
Serhend Kitapevi
 
Semerkand Yayınları Sakarya Temsilciliği
 
Net Eğitim
 
Anadolu Kitap Klubü
 
Işık Kitap Evi
 
Lügat Kitabevi
Sakarya, Adapazarı, kitap, kitapçı, kitapçıları, kitap satışı, eğitim, eğitim seti, kırtasiye, kırtasiyeci, kırtasiye ürünleri, kitap pazarlaması, dağıtımı, Cd, öss, sınava hazırlık, test kitabı kitap özetleri sakarya Kitap, Yeni Kitaplar, Çok Satan Kitaplar, İndirimli Kitaplar, Kitap, En Yeni Kitaplar, En Çok Satan Kitaplar online kitap satış sitesi, internet kitap siparişi, online kitap sipariş, en çok satanlar, en çok satan kitaplar, en çok okunan kitaplar, kitap özetleri Sakarya Şehrindeki Kitap Evleri Sakarya Kitapcılar Sakarya Kırtasiyeler Adapazarı Kitapçılar Sakarya Kırtasiye Sakarya Kitap-Kırtasiye Kategorisinde Adapazarı Kitap,Sakarya Kitap-Kırtasiye, Kitap-Kırtasiye, Kırtasiye, Sakarya Akademik Kitaplar, Adapazarı Kırtasiye, SAKARYA KIRTASİYE VE KİTAP Türk Firmaları Şirketleri sakarya İlköğretim Ders Kitapları sakarya Lise Ders Kitapları sakarya ÖSS Hazırlık Kitapları sakarya KPSS Hazırlık Kitapları sakarya YDS Hazırlık Kitapları sakarya DGS Hazırlık Kitapları sakarya SBS Hazırlık Kitapları sakarya ALES Hazırlık Kitapları sakarya Kitap Yayınları sakarya Güvender Yayınları sakarya Fem Simetrik Yayınları sakarya Körfez Yayınları sakarya Pi Analitik Yayınları sakarya Test Grup Yayınları sakarya Uğur Yayınları sakarya Uğurder Yayınları sakarya Zambak Yayınları sakarya sakarya Anafen Yayınları sakarya Fen Bilimler Yayınları sakarya Aydın Yayınları sakarya İhtiyaç Yayınları sakarya İrem yayınları sakarya Pelikan Yayınları sakarya Tasarı Yayınları sakarya Yedi İklim Yayınları sakarya A Yayınları sakarya Esen Yayınları sakarya Pegem A Yayınları sakarya Zeka Küpü Yayınları sakarya Edam Yayınları sakarya Zafer Yayınları sakarya FDD Yayınları sakarya Final Yayınları sakarya Celal Aydın Yayınları sakarya Özer Yayınları sakarya Karekök Yayınları sakarya Kültür Yayınları sakarya Okyanus Yayınları sakarya Tudem Yayınları sakarya Yargı Yayınları sakarya Data Yayınları sakarya Denklem Yayınları sakarya Aydan Yayınları sakarya Buhan Yayınları sakarya Mutlu Yayınları sakarya MEF Yayınları sakarya Kartezyen Yayınları sakarya Tümay Yayınları sakarya Sınav Yayınları sakarya Birey Yayınları
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
ALES kitapları
 
Ata çözümlü kitap ve yaprak testleri
 
Berkay Hazırlık
 
Esen Hazırlık
 
Güzel sanatlar malzemeleri
 
Kitapçı
 
KPSS hazırlık kitapları
 
Longman
 
LYS Hazırlık kitapları
 
Morpa
 
Mutlu dergi ve kitap
 
Okul öncesi kitaplar
 
Oxford kitapları
 
Sahaf
 
TEOG hazırlık kitapları
 
Tudem
 
YGS hazırlık kitapları
 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Fotokopi-Ozalit
Kırtasiye
Kitapçılar ve Sahaflar
Bağlantılı Alt Sektörler
Baskı Makineleri, Fotokopi, Yazıcı, Faks