Ayhan Bilgisayar
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Yiyecek ve İçecek >

İçecek ve Yiyecek Otomatları Kiralama-Satış

ˆ Üst Kategoriye Çık
Toplam 2 oylamada 5.0 ortalama
SIRALAMA
Teknolojik gelişmeler alış veriş şartlarını da değiştiriyor. Önceleri ocaktan, kahveden, market ya da büfeden alınan çay, kahve, meşrubat, su, çikolata, bisküvi, şekerleme, sakız gibi yiyecekleri artık otomat makineleri kullanarak da alabiliyoruz. Büyük şehirlerde büyük alış veriş merkezleri, hava limanları, metro, tren istasyonları, hastaneler ve daha pek çok yerde vatandaşlar, otomatlardan diledikleri içecek ve yiyecekleri alıyor. Çok sayıda çalışanı olan işletmeler ve kurumlarda teknolojiye ayak uydurarak binalarına içecek otomatları koyuyor. Çalışanlar bu otomatlardan aldıkları içecekleri tüketiyor. Türkiye'nin pek çok şehrinde olduğu gibi Sakarya'da içecek otomatları yaygınlaşıyor. Özellikle işletmeciler ve girişimcilerin taleplerini karşılamak için Sakarya'da içecek otomatları satan işletmeler bulunuyor. Sakarya'da yiyecek otomatı ya da içecek otomatı satın alacağınız firmalara Sakaryarehberim.com'dan ulaşabilirsiniz. Şehrin en büyük rehber sitesi Sakaryarehberim.com'da yer alan firmaların bilgilerine ulaşıp otomat makineleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk çıktıklarında sadece havaalanları, metro istasyonları ve büyük tesislerde bulunan içecek ve yiyecek otomatları bugün hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Otomatlardan sadece yiyecek ve içecek değil pek çok farklı ürün almanız mümkün. Yurt dışında gelişmiş ülkelerde burger, sıcak ekmek, yumurta, süt, peynir, patates kızartması, patates püresi, meyve sebze ve hatta canlı yengeç otomatları bile bulmak mümkün. Ülkemizde de bir çok ürün otomatı piyasada yer alıyor.Tüketiciler, otomat makinelerinden tercih ettikleri ürünleri kolayca alabiliyor. Kolay ve pratik alışverişler için ideal olan otomatlar, yalnız ticaret için değil işletmelerde çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak için de kullanılıyor. Çay ocaklarını kapatarak otomat makineleri alan işletmeler hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyor. Bu sayede iş verimi de artıyor. Çok az yer kaplayan otomat makinelerinin farklı çeşitleri bulunuyor.

Sakarya'da yiyecek otomatları ve içecek otomatları da her geçen gün yaygınlaşıyor. Sakarya'da içecek otomatları ve yiyecek otomatlarıyla pek çok mekanda karşılaşmak mümkün. İster girişimci olun ister işletme, Sakarya'da içecek otomatı ve yiyecek otomatına ihtiyacınız varsa Sakaryarehberim.com yoluyla otomat sahibi olabilirsiniz. Sakarya'da içecek otomatları ve yiyecek otomatları konusunda ihtiyacınıza cevap verebilecek firmalar bulunuyor. Sakarya'da yiyecek otomatı ve içecek otomatı satan firmalara Sakaryarehberim.com'dan ulaşmanız mümkün. Şehrin en büyük rehber sitesinde ki Sakarya'da yiyecek otomatları ve içecek otomatları kategorisinden firmalara ulaşabilir. Fiyatları ve satış koşullarını öğrenebilirsiniz. Her gün bir yenisiyle karşımıza çıkan yiyecek ve içecek otomatlarından satın almak istiyorsanız sakaryarehberim.com'u tıklayın.
Başak Otomat
Başak Otomat
Çay & Kahve Makinaları Kiralama ve Satışı
Adapazarı / Sakarya
Puan: 500
  detay»
1
Cihan Otomat
Cihan Otomat
Çay Kahve Otomatı, Yiyecek ve İçecek Otomatı
Adapazarı / Sakarya
Puan: 300
  detay»
2
Çay, Kahve ve Yiyecek Otomatları Kiralama-Satış çay kahve makinesi hazır kahve yedek parça kiralama kiralama firmaları çah kahve yiyecek otomatı içecek şişe kutu otomatı sıcak soğuk otomatı Sakarya
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
Çay otomatları
 
İçecek otomatı
 
İçecek otomatı kiralama
 
Kahve otomatları
 
Sıcak içecek otomatları
 
Snack otomatlar
 
Soğuk içecek otomatları
 
Yiyecek otomatı
 
Yiyecek otomatı kiralama
 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Aktarlar ve Baharatçılar
Bakkallar ve Marketler
Balık Lokantaları
Çiğ Köfteciler
Çikolatacılar & Şekerlemeciler
Diğer..
Ekmek Fırınları, Simit Fırınları, Unlu Mamüller
Gıda İmalatı
Hayvansal Yağ Üretimi
İçecek ve Yiyecek Otomatları Kiralama-Satış
Kafeteryalar
Kaynak Suyu Üretimi
Kurukahve
Kuruyemişçiler
Lokanta, Aperatif, Restoran ve Tesisler
Mangal Kömürü
Meşrubat ve Fermantasyon
Pastaneciler, Tatlıcılar, Börekçiler ve Unlu Mamülleri
Soğuk Hava Depoları
Su Siparişi ve Tüp Siparişi
Şarküteri, Et ve Süt Ürünleri Satışı
Toptan Gıda, İçecek, Tütün Ürünleri
Yemek Fabrikaları
Yumurta Üretim ve Satış
Bağlantılı Sektörler
Beyaz Eşya, Teknik Servis, Yiyecek İçecek Malzemeleri
Bağlantılı Alt Sektörler
Zahire
Kahvehane Malzemeleri