Nisan Tur
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Spor >

Halı Sahalar

ˆ Üst Kategoriye Çık
Toplam 2 oylamada 4.5 ortalama
SIRALAMA
Sakarya’da halı saha mı arıyorsunuz? Sakaryarehberim.com firma rehberinde Sakarya’da ki halı sahalarını sizler için derledik. Şirketteki arkadaşlarınız ile ya da mahalledeki dostlarınız ile bir futbol karşılaşması düzenlemek istiyorsunuz ve bunun için halı sahaya ihtiyacınız var.
Sakarya ve ilçelerinde halı saha firmalarını firma rehberimizden inceleyerek size en yakın halı sahaya ulaşabilir, konum ve iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Futbol 11’er kişilik iki takımın belli kurallar dahilinde karşılıklı oynadıkları bir oyundur. Halı sahalarda ise 6'şar veya 7'şerli takımlar halinde oynanır. Ülkemizde çok sayıda futbol sevdalısı vardır. Özellikle erkekler için futbol birçok şeyin öncesinde gelir. Hem bir spor olarak hem bir aktivite hem de bir sosyalleşme aracıdır futbol.

Erkekler arkadaş çevrelerinde planlayarak maç için haftanın belli bir gününü ayarlarlar. Herkese uygun olan o günde bütün planlar iptal edilir ve karşılaşmaya hazırlanılır.

Maç günü tüm arkadaşlar birbirine o gün maç yapılacağını hatırlatır. Karşılaşma saatinden önce buluşulur ve önce yemek ardından koyu bir muhabbet edilir. Haftalık maç yorumları, tartışmalar yapılır. Tartışmalar bazen hararetlenir ama çoğu zaman sonuçsuz kalır. Maç zamanı geldiğinde formalar kramponlar giyilir ve karşılaşma başlar. Karşılaşma bitiminde kazanan takım mutlu kaybeden buruk ama yine de keyifli ayrılır halı sahadan.

Halı saha maçları için dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Öncelikle halı sahada futbol
oynayan kişiler çoğunlukla profesyonel futbol oyuncuları değillerdir. Genellikle haftada bir kez ya da iki kez spor veya aktivite olsun diye futbol oynamaya giden kişilerdir. Bunun için çok antrenmanlı olmadıklarından ötürü sakatlanmalar olabilir. Olası sakatlanmaların önüne geçmek için maç öncesinde iyi bir şekilde ısınma hareketleri yapmak gerekir. Bu ısınma hareketleri hem maç süresince daha seri hareket etmeyi sağlar hem de ters bir harekette sakatlanma riskini minimum düzeye indirmiş olur.

Halı saha için ayakkabı seçimi de önemlidir. Futbol ayakkabıları genellikle özel çivili bir tabana sahiptir. Teknik özellikleri bakımından da normal spor ayakkabılardan farklıdırlar. Fakat bu çivi tabanlı kramponlar halı sahalar için çok uygun değildir. Halı sahanın yapısında yırtılmalara yol açabileceği sebebiyle giyilmesi tercih edilmez. Halı saha için daha normal spor ayakkabıya benzer modeller tercih edilebilir.

Siz de Sakarya’daki size en yakın halı sahasını öğrenmek istiyorsanız firma rehberimizde bulunan Sakarya’da ki Halı Sahaları sekmesini inceleyebilirsiniz.
Aygın Spor Kompleksi - Adapazarı
Aygın Spor Kompleksi - Adapazarı
Halı Saha Tesisi, Kafeterya, Langırt, Bilardo
Adapazarı / Sakarya
Puan: 400
  detay»
1
Aygın Spor Kompleksi - Serdivan
Aygın Spor Kompleksi - Serdivan
Halı Saha Tesisi, Kafeterya, Langırt, Bilardo
Serdivan / Sakarya
Puan: 300
  detay»
2
 
ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Efsane Halı Saha
 
Olimpik Halı Saha
 
Öner Halı Saha
 
Bizim Sporyum
 
Erenler 2000 Halı Saha
 
Kösemen Halı Saha
 
Sapanca Sporyum Halısaha
 
Arifiye Sporium Halı Saha Tesisleri ve Cafe
 
Ada Sporyum
 
Yiğitcan Spor Tesisleri
 
Colesium Kerim Demir Spor Kompleksi
 
Kuzuluk Halı Saha
 
Ferizli Başkanlar Halı Saha
 
Korman Spor Tesisleri
 
Bakır Spor Kompleksi
Sakarya, Adapazarı, futbol, saha, futbol sahası, halı saha, halı, maç, maçı, karşılaşma, karşılaşması, spor, spor sahası, hakem, krampon, suni çim saha, çim saha, firma, firması, kiralama
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Bilardo Malzemeleri
Halı Sahalar
Koşu bandı tamir ve servis
Paintball Sahaları
Spor Malzemeleri İmalatı ve Spor Mağazaları
Spor Salonları ve Kulüpler
Bağlantılı Alt Sektörler
Yüzme Havuzları, Olimpik Havuzlar ve Aqua Park