Nisan Tur
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Sağlık ve Medikal >

Gözlükçüler

ˆ Üst Kategoriye Çık
Toplam oylamada ortalama
SIRALAMA
Sakarya’da gözlükçü mü arıyorsunuz? Sakarya ve diğer ilçelerde bulunan gözlükçü firmalarına Sakaryarehberim.com firma rehberi kısmından ulaşabilir kendinize uygun gözlüğü seçeceğiniz optik mağazasının adresini, iletişim numaralarını, hangi marka gözlükleri sattığını öğrenebilirsiniz.

Gözlük takmak bazen bir gereklilik bazen aksesuar ya da modaya uymak için kullanılan bir parçadır. Daha çok yaz aylarında kullanılan güneş gözlükleri güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda en sade ve en şık aksesuarınız olabilir.

Fakat güneş gözlüğü seçiminde dikkatli olmazsanız güneş ışınlarından gözlerinizi korumak yerine aldığınız yanlış ve kalitesiz gözlük gözlerinizin bozulmasına yol açabilir.

Satın alacağınız güneş gözlüğünün camlarının öncelikle kaliteli olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Zaten bilinen ve uzman bir satış noktasından alacağınız güneş gözlüğünü gönül rahatlığıyla takabilir, dikkatli kullandığınız ve bakımını yaptığınız takdirde uzun yıllar saklayabilirsiniz.

Güneş gözlüğü seçerken çerçevesinden önce camlarına dikkat etmelisiniz camlarının UV filtreli olması çok önemlidir. UV filtreli camlar güneş ışığının çok olduğu zamanlarda yayılan zararlı ışınların gözünüze ulaşmasını engeller. UV filtreli cam hakkında bilmeniz gereken bir başka konu ise hangi derecede olduğudur. Koruyucu özelliğine ve ışığı bloke etme durumuna göre UV200, UV400 ve UV600 olarak farklılık gösterebilir. Sakarya gözlükçülerinde gözlüğünüze cam seçerken satış temsilcilerinden yardım alırsanız size uygun olan camlar hakkında bilgi vereceklerdir.

Güneş gözlüğü alırken camlarından sonra çerçeve seçimi gelir. Aksesuar olarak takacağınız güneş gözlüklerinin yüzünüzde eğreti durmaması için kendi yüz tipinize uygun gözlüğü seçmeniz gerekir. Bir arkadaşınızda gördüğünüz ve modelini çok beğendiğiniz bir gözlük sizin yüzünüzde aynı şekilde durmayabilir.

Yüz tipiniz oval ise genellikle çoğu çerçeve uyum sağlar. Kare yüz tipine sahipseniz yuvarlak hatlı çerçeveler size uygun olacaktır.

Yüzünüz yuvarlak ise sert hatlı köşeli gözlükleri tercih etmelisiniz.

Eğer alacağınız gözlüğü spor yaparken kullanacaksanız olabilecek muhtemel darbelere karşı daha dayanıklı gözlükler tercih etmelisiniz. Gözlükçü seçiminde alanında uzman güvenilir optikleri tercih ederseniz sizi yüz tipinize uygun ve kullanım alanına göre doğru gözlüklere yönlendireceklerdir.
Sakarya’da gözlük alışverişine çıkmadan önce firma rehberimizde bulunan Sakarya’da ki Gözlükçüler sekmesini inceleyebilirsiniz.
Sakarya Optik
Sakarya Optik
Sarar, Ferre, Roberto Cavalli, Mustang, Hawk, Fendi, Ray-Ban, Osse, Coolway, Tria, Kappa, Donato Ricci, De Valentini, Lee Cooper, Clup Ellesse
Adapazarı / Sakarya
Puan: 300
  detay»
1
 
ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Ada Optik
 
Şen Optik
 
Atasoy Optik
 
Selçuk Optik
 
Karasu Optik
 
Özge Optik
 
Murat Optik
 
Opmar Optik
 
Prizma Gözlükevi
 
Güneş Optik
 
Uluç Optik
 
Prizma Optik
 
Murat Optik - Akyazı
 
Akyazı Optik
 
Yasemin Optik
 
Batı Optik
 
Sevda Optik
 
Özgüneş Optik
 
Taha Optik
 
Işık Optik
 
Ömür Optik
 
Göz Optik
 
Akyazı Optik
 
Aysan Optik
 
Murat Optik - Hendek
 
Divan Optik
 
Murat Optik-2
 
Meis Optik
Etro Reebok Fendi Elegance Police Studio eyewear Dunlop Calvin Klein Beymen Clup Rafting Hollywood Lozza Roberto Cavalli Giorgio Armani Police Carrea Tommy Hilfiger Emporio Armani Gucci Sting Osse Club DKNY Mustang GF Ferre Jaguar Hawk Prada Elegance RodenStock Ray-Ben Furla Sting Lozza Etro Greyder Keops Givenchy Avva Police Marie Claire Paris Kappa Laperla Occhiali Marie Claire (Paris) Swing İnfiniti Kappa Red Paw Faoms Yanks Eyess Hawk Ritz Polarized (Polaroid) Nova Milenyum 2000 Target Siste Devalentini Sarar Eyewear Ferre Roberto Cavalli Mustang Hawk Fendi Red Ray-Ban Quatro Osse İnfinity CoolWay Avva Tria Kappa sakarya gözlük firmaları, sakarya gözlük, sakarya gözlükçüler, sakarya gözlük satan firmalar, gözlük fiyatı, gözlük fiyatları, sakarya optik, sakarya optikçiler güneş gözlüğü markaları rayban güneş gözlüğü osse güneş gözlüğü yanks güneş gözlüğü ucuz güneş gözlüğü ray ban osse optik gözlük fiyatları gözlük markaları numaralı gözlük gözlük rayban gözlük oyunu güneş gözlüğü ray ban optik optik güneş gözlüğü lens optik renkli lens lensin zararları lens kullanımı lens çeşitleri numaralı lens lens fc lensci freshlook Optikçiler Gözlükçüler Güneş Gözlüğü Optik Cam Çerçeve Lens Sakarya
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
Actuel club gözlük
 
Amor gözlük
 
Clup ellesse gözlük
 
Coolway gözlük
 
De valentini gözlük
 
Donato ricci gözlük
 
Dunlop gözlük
 
Elegance gözlük
 
Fendi gözlük
 
Ferre gözlük
 
Giordano gözlük
 
Gözlük
 
Halifax gözlük
 
Hawk gözlük
 
Kappa gözlük
 
Lee cooper gözlük
 
Lens
 
Mustang gözlük
 
Optik
 
Osse gözlük
 
Ray-ban gözlük
 
Roberto cavalli gözlük
 
Sarar gözlük
 
Tria gözlük
 
Xline gözlük
 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları | Ozon Terapi
Çevre Sağlık - Haşere İlaçlama Firmaları
Diş Poliklinikleri ve Diş Hekimleri
Diyet
Doktorlar
Ecza Depoları
Eczaneler
Gözlükçüler
İşitme Cihazları
Kedi Köpek Eğitimi ve Otel Hizmeti Petshoplar
Medikal Şirketler ve Engelli Gereçleri
Özel Hastaneler ve Poliklinikler
Psikoloji & Psikiyatri & Koçluk Destek Hizmetleri
Sigara Bırakma Merkezleri
Veteriner Hekimleri ve Veteriner Klinikleri
Bağlantılı Sektörler
Kuaförler | Epilasyon merkezleri | Saç ekim merkezleri
Bağlantılı Alt Sektörler
Laboratuvar Cihazları ve Kimyasal Maddeler
Su Arıtma Sistemleri
Psikoteknik ve SRC
Rehabilitasyon Merkezleri