Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Acil Kataloğa İhtiyacınız Varsa Çözüm Proweb'de
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Serdivan Halk Eğitim'de Fotoğrafçılık Kursu Tamamlandı

HaberlerSakarya
18.40, 28/08/2009
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
Serdivan Halk Eğitim'de Fotoğrafçılık Kursu Tamamlandı

Serdivan Halk Eğitimi Merkezi’nde açılan Fotoğrafçılık Kursu tamamlandı.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nde görevli memurların talebi üzerine 03/08/2009-21/08/2009 tarihleri arasında düzenlenen kursta başarılı olan kursiyerler sertifikalarını aldılar.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nde görevli memurlar; görevleri gereği fotoğraf makinesini kullandıklarını, ancak makinelerini daha bilinçli ve verimli kullanmak istediklerini belirterek kurs talebinde bulundular.

Serdivan Halk Eğitim Merkezi’nce yapılan açıklama ile 2009-2010 öğretim dönemi kurs kayıtlarının alınmaya başlandığı; öncelikle “Ana-Kız Okuldayız” kampanyası çerçevesindeki Okuma-Yazma Kursları başta olmak üzere talep edilen Sosyal-Kültürel ve Mesleki-Teknik kurslarında açılacağını, Serdivan halkının taleplerini beklediklerini dile getirdiler.

Merkezin 211 55 32 ve 211 55 21 telefonlarından bilgi alınabileceği gibi yakında hizmete girecek internet adresinden de kursların takibi yapılabilecek.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 6035 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER