Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb E-Ticaret Siteleri
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Halk Eğitim Merkezlerinde Kurs Kayıtları Sürüyor

HaberlerSakarya
12.27, 08/10/2009
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
Halk Eğitim Merkezlerinde Kurs Kayıtları Sürüyor

Erenler Halk Eğitim Merkezi'nde kurs kayıtları devam ediyor.

Erenler İlçe Halk Eğitim Müdürü Mustafa Bektaşoğlu, halk eğitim merkezinde kurs kayıtlarının devam ettiğini açıkladı. Erenler Halk Eğitim Müdürü Mustafa Bektaşoğlu, açılacak olan herhangi bir kursa 15 kişi başvurduğunda kursun açılacağını, ancak okuma yazma kursları geleneksel el sanatları kurslarına kursiyer sayısı şartı olmadığını açıkladı.

Bektaşoğlu; “Bugüne kadar bilgisayar işletmenliği, el sanatları, giyim, kalorifer ateşçiliği, okuma yazma alanında 28 kurs açılmıştır ve kayıtlar devam etmektedir.  Y.Dil- Müzik(Enstrüman vb.) Açıköğretim destek kursları alanında da kayıtlarımız devam etmektedir. Tüm halkımızdan destek bekliyoruz."dedi.

Erenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Bektaşoğlu sözlerine şu şekilde devam etti. “Başbakanlık tarafından başlatılan "Ana-Kız Okuldayız" okuma yazma kampanyası bu yılda devam etmektedir. Okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımızın bu fırsatı değerlendirilmesini, özellikle ilçemizde okuma yazma kursları için tüm halkımızdan ve yetkililerden destek bekliyoruz. Tüm kurslarla ilgili başvuruyu Erenler Merkez Mahallesi Erenler Cad. Yücel Ballık İlköğretim Okulu yanı Erenler Halk Eğitim Merkezi'ne gelerek yapabilirler”
dedi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 5844 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  erenler halk eğitiminde tıbbi sekreterlik kursu başladımı? açıldıysa kayıtlarınız ne zamana kadar devam edecek  
 
seda ALİŞ, 21/12/2010  
 


Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER