Haritadan Firma Ara
Serdivan Halk Eğitim'de Fotoğrafçılık Kursu Tamamlandı
HaberlerSakarya
18.40, 28/08/2009
Başer Mühendislik
Serdivan Halk Eğitim'de Fotoğrafçılık Kursu Tamamlandı
Bu bir tanıtımdır.

Serdivan Halk Eğitimi Merkezi’nde açılan Fotoğrafçılık Kursu tamamlandı.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nde görevli memurların talebi üzerine 03/08/2009-21/08/2009 tarihleri arasında düzenlenen kursta başarılı olan kursiyerler sertifikalarını aldılar.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nde görevli memurlar; görevleri gereği fotoğraf makinesini kullandıklarını, ancak makinelerini daha bilinçli ve verimli kullanmak istediklerini belirterek kurs talebinde bulundular.

Serdivan Halk Eğitim Merkezi’nce yapılan açıklama ile 2009-2010 öğretim dönemi kurs kayıtlarının alınmaya başlandığı; öncelikle “Ana-Kız Okuldayız” kampanyası çerçevesindeki Okuma-Yazma Kursları başta olmak üzere talep edilen Sosyal-Kültürel ve Mesleki-Teknik kurslarında açılacağını, Serdivan halkının taleplerini beklediklerini dile getirdiler.

Merkezin 211 55 32 ve 211 55 21 telefonlarından bilgi alınabileceği gibi yakında hizmete girecek internet adresinden de kursların takibi yapılabilecek.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 4361 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
yalova yurtlar - kırşehir yurtlar - yurtlar
Anket
  Sizce Sakarya'nın büyükşehir olmadan önce (Adapazarı Belediyesi) ve büyükşehir olduktan sonra belediye başkanlığı görevinde bulunan son 10 belediye başkanından hangisi daha başarılı bir şekilde başkanlık görevini yapmıştır?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Sakarya'nın Emlak İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi
Jet Tatil - Tatil Siteniz