Karabaş Arçelik - Serdivan
Haritadan Firma Ara

Halk Eğitim Merkezlerinde Kurs Kayıtları Sürüyor

HaberlerSakarya
12.27, 08/10/2009
Karabaş Arçelik - Serdivan
Halk Eğitim Merkezlerinde Kurs Kayıtları Sürüyor
Bu bir tanıtımdır.

Erenler Halk Eğitim Merkezi'nde kurs kayıtları devam ediyor.

Erenler İlçe Halk Eğitim Müdürü Mustafa Bektaşoğlu, halk eğitim merkezinde kurs kayıtlarının devam ettiğini açıkladı. Erenler Halk Eğitim Müdürü Mustafa Bektaşoğlu, açılacak olan herhangi bir kursa 15 kişi başvurduğunda kursun açılacağını, ancak okuma yazma kursları geleneksel el sanatları kurslarına kursiyer sayısı şartı olmadığını açıkladı.

Bektaşoğlu; “Bugüne kadar bilgisayar işletmenliği, el sanatları, giyim, kalorifer ateşçiliği, okuma yazma alanında 28 kurs açılmıştır ve kayıtlar devam etmektedir.  Y.Dil- Müzik(Enstrüman vb.) Açıköğretim destek kursları alanında da kayıtlarımız devam etmektedir. Tüm halkımızdan destek bekliyoruz."dedi.

Erenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Bektaşoğlu sözlerine şu şekilde devam etti. “Başbakanlık tarafından başlatılan "Ana-Kız Okuldayız" okuma yazma kampanyası bu yılda devam etmektedir. Okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımızın bu fırsatı değerlendirilmesini, özellikle ilçemizde okuma yazma kursları için tüm halkımızdan ve yetkililerden destek bekliyoruz. Tüm kurslarla ilgili başvuruyu Erenler Merkez Mahallesi Erenler Cad. Yücel Ballık İlköğretim Okulu yanı Erenler Halk Eğitim Merkezi'ne gelerek yapabilirler”
dedi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 4772 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  erenler halk eğitiminde tıbbi sekreterlik kursu başladımı? açıldıysa kayıtlarınız ne zamana kadar devam edecek  
 
seda ALİŞ, 21/12/2010  
 


Anket
  Sakarya'da düzenlenen kültür-sanat faaliyetlerini yeterli buluyor musunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi