Bugün ne oldu?
Doğalgazcılarda Şampiyon Eren Isı
HaberlerSakarya
17.53, 05/06/2010
Yeni Koç Tesisleri
Doğalgazcılarda Şampiyon Eren Isı
Bu bir tanıtımdır.

SATSO 7 Meslek Komitesi’nin “2010 Yılı Doğalgazcılar Turnuvası” oynanan final maçı ile sona erdi.

Eren ısı ile Öz Isı’nın karşılaştığı çekişmeli maçta, kupanın sahibi Eren Isı (Ferroli) oldu. Maçta Öz Isı (Viessmann) İkinci, Akademik Isı (Demirdöküm) üçüncü oldu.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
FİNAL NEFESLERİ KESTİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) İklimlendirme Sistemleri ve Sıhhi Tesisatçılar Meslek Grubu (7. Meslek Komitesi) tarafından düzenlenen "2010 Yılı Doğalgazcılar Turnuvası" Erenler Belediyesi Spor Tesisleri’nde (Erenler Spor Kompleksi) oynanan final maçları ile yarın karşılaşmalar tamamlandı. Eren Isı ile Öz Isı arasında yapılan şampiyonluk maçında; Eren Isı (Ferroli), Öz Isı’yı (Viessmann) 9-2 yenerek, şampiyon oldu. Üçüncülük ve Dördüncülük maçında ise Akademik Isı (Demirdöküm) Cihan Tesisat’ı (Baymak)13-4 mağlup ederek üçüncü oldu.

 
KUPALAR PROTOKOLDEN

İlk üçe giren takımların kupaları ise Sakarya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve SATSO tarafından düzenlenen “Çevre, Doğalgaz ve Enerji Fuarı”nın açılışın töreninde verildi. Törende; Şampiyon Eren ısı’nın kupasını Sakarya Valisi Mustafa Büyük, İkinci Öz Isı’nın kupasını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve üçüncü Akademik Isı’nın kupasını da SATSO Başkanı Akgün Altuğ verdi. Turnuva boyunca en çok gol atan Emre Akkuş (Akademik) ile Suat Baş (Eren) Gol Krallığı’nı paylaştı. Turnuva’nın en centilmen takımı ise Cihan Tesisat seçildi.

 
Eren ısı, hiç zorlanmadı

EREN ISI (9); Zeki, Abdullah İleli, Emre Özer, Fatih Akbaba, Selçuk Bostan, Suat Baş, Arif Gökbayrak, Serkan Gümüşel, Ali Fuat Eren
ÖZ ISI (2); Selçuk Sevim, Orhan Uslu, Emre Sert, Volkan Bakan, Yusuf Aykaç, İsmail Erşen, Fatih, Anıl, Seyfettin Gümüşel.

Akademik’ten gol yağmuru

AKADEMİK ISI (13); Murat Varol, Hakan Güleç, Demir Ali Öztürk, Erhan Aytürk, Aydın, Emre Akkuş, Tacettin Demirkan, Haluk Akbaba, Hudai Reis, Alaattin Yenen.
CİHAN TESİSAT (4); Tuncer Kongaz, İlhan Deşiş, Samet, Onur, Mustafa Dönmez, Hakan Aksakal, Yiğit İlker Şahin, Samet Deşiş.

 
DOĞALGAZ (01)- Şampiyon Eren ısı’nın kupasını Sakarya Valisi Mustafa Büyük verdi.
DOĞALGAZ (02)- Sakarya Valisi Mustafa Büyük; Şampiyon Eren Isı’yı tebrik etti.
DOĞALGAZ (03)- İkinci Öz Isı’nın kupasını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu verdi.
DOĞALGAZ (04)- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu; Öz ısı’yı kutladı.
DOĞALGAZ (05)- Üçüncü Akademik Isı’nın kupasını da SATSO Başkanı Akgün Altuğ verdi.
DOĞALGAZ (06)- SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Akademik Isı’yı kutladı.
DOĞALGAZ (07)- Gol Kralı Emre Akkuş (Akademik) ile Suat Baş’ın (Eren) ödülünü SATSO 7. Meslek Komitesi Başkanı Adem Bilgen verdi.
DOĞALGAZ (08)- Erenler Spor Kompleksi’nde gerçekleşen Final gecesi’nde, tüm takımlar birlik ve beraberlik örneği sergiledi.
DOĞALGAZ (09)- İlk üçe giren takımların kupaları ise Sakarya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve SATSO tarafından düzenlenen “Çevre, Doğalgaz ve Enerji Fuarı”nın açılışın töreninde verildi.
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 1730 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
yalova yurtlar - kırşehir yurtlar - yurtlar
Anket
  Son günlerde sayısı iyice artan sokak köpekleri için sizce ne yapılmalı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Sakarya'nın Emlak İlanları Sitesi