Karabaş Arçelik - Serdivan
Haritadan Firma Ara

Yerel basında bugün

HaberlerSakarya
10.25, 11/03/2013
Başer Mühendislik
Yerel basında bugün
Bu bir tanıtımdır.
11 Mart Pazartesi günü bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Sakarya Yenigün: "Skandal Formül!"

At ve eşek etinden sonra şimdi de baharatlı dönerler gündemde.

Gıdada hileli satışlara bir yenisi daha eklendi. Türkiye'nin konuştuğu at eti skandalının ardından, şimdi de et ve tavuk dönerleri baharatla şişirilerek vatandaşa yediriliyor. İlimizde bulunan bir baharat firması, "10 kilo etten, 20 kilo köfte ve döner nasıl yapılırı" uygulamalı olarak öğretiyor.

Sakarya Halk: "Yeşil Alana İmar İzni"

Geçtiğmiz hafta manşetten duyurduğumuz "Muhtarın İsyanı" başlıklı haberde, Erenler Belediyesi'nin Kozluk Mahallesi'nde imar planlarında yeşil alan görünen bir araziye yapı izni verdiği ortaya çıkmış, yaşanan bu gelişmenin ardından gözler Erenler Belediyesi'ne çevrilmişti.

Adapostası: "Santrale Karşıyız"

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün Söğütlü İlçesi'nde kurulması düşünülen Doğalgaz Çevrim Santrali'ne karşı olduklarını ifade ederek, "Biz söylediğimizin arkasındayız. Kurumlarında aynı yönde hassas davranmasını bekliyoruz" dedi.

Bizim Sakarya: "Değer miydi Dede?"

Tarladaki yol tartışmasında amca, yeğenini bıçaklayarak öldürdü.

Kocaali'nin Koğutpelit Köyü'nde 82 yaşındaki Vahit K., tartıştığı yeğeni 55 yaşındaki Ergün K.'yi tek bıçak darbesiyle öldürdü. Tartışmanın tarla meselesinden olduğu belirtildi.

Sakarya Yenihaber: "Üstün'ü Takmadılar"

Söğütlü'de kurulacak olan Doğalgaz Çevrim Santrali'nin yerinin doğru olmadığını belirtmesine rağmen AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ü dinleyen olmadı. Santral ÇED onayı aldı.

Yeni Sakarya: "Adayımız Toçoğlu"


Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışının sakin geçeceğini belirtti. Üstün, birçok kişinin talip olabileceğini ancak fevkalade bir durum yaşanmazsa Zeki Toçoğlu'nun yeniden aday gösterileceğini söyledi.
 
 
Bu haber 1942 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sakarya'da düzenlenen kültür-sanat faaliyetlerini yeterli buluyor musunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi