Bugün ne oldu?
Tozlu Semt Polikliniği Hizmete Açıldı
HaberlerSakarya
21.03, 26/02/2010
Çilingiroğlu Elektronik
Tozlu Semt Polikliniği Hizmete Açıldı
Bu bir tanıtımdır.
Yenikent Devlet Hastanesi'nin Tozlu Semt Polikliniği düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Adapazarı Orta Mahalle Soğanpazarı Caddesi Tozlu Cami Külliyesi altında açılışı gerçekleştirilen Yenikent Devlet Hastanesi Tozlu Semt Polikliniğinin açılışına Vali Hüseyin Atak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Aydın, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sağlık Müdürü Dr. Hasan Bektaş ve davetliler katıldı.
Açılış öncesinde bir konuşma yapan Vali Hüseyin Atak Sakarya'nın sağlık problemlerini yavaş yavaş çözdüklerini ifade ederek yeni semt polikliniklerini açarak sağlık hizmetini vatandaşın ayağına getirdiklerini kaydetti. Vali Atak 400 yataklı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni binasının inşaatının büyük bir hızla devam ettiğini ve hastaneyi yıl sonuna kadar bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.
Konuşmaların ardından yeni poliklinik hizmete açılırken, Vali Atak beraberindekilerle yeni polikliniği gezerek incelemelerde bulundu.
 
 
Bu haber 16894 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  NEDEN RANDEVU ALINMIYOR?  
 
enes urhan, 12/12/2011  
 

  Gülen yüzlerini bizlerden esirgemeyen güzide hemşirelerimizin+kızımın hemşireler gününü kutlarım sevgilerimle nadir ayvaz toki satiş temsilcisi  
 
nadir ayvaz, 14/05/2011  
 


yalova yurtlar - çankırı yurtlar - kırşehir yurtlar - yurtlar
Anket
  Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için AK Parti Recep Tayyip Erdoğan, CHP ve MHP Ekmeleddin İhsanoğlu, HDP ise Selahattin Demirtaş'ın adaylığını açıkladı. Sizce bu adaylardan hangisi 12. Cumhurbaşkanı olmalı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Sakarya'nın Emlak İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi