Karabaş Arçelik - Serdivan
Haritadan Firma Ara

Önder Karan, Yerel Seçimlere İddialı Hazırlanıyor

HaberlerSakarya
23.03, 18/03/2009
Başer Mühendislik
Önder Karan, Yerel Seçimlere İddialı Hazırlanıyor
Bu bir tanıtımdır.
Saadet Partisi (SP) Arifiye Belediye Başkan adayı olan eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın eski koruması Önder Karan, yerel seçimlere iddialı hazırlanıyor.  

'Sakaryalılar Grubu' olarak bilinen grubun lideri olan Önder Karan, Necmettin Erbakan'ın yıllarca yakın korumalığını yaptı. Karan, şimdi Saadet Partisi (SP) Arifiye Belediye Başkan adayı oldu. Yerel seçimlere oldukça iddialı hazırlanan Önder Karan, partisinin hanım komisyonu ile birlikte ilçede ev ev gezerek projelerini anlatıyor. Ziyaretlerinde yoğun bir ilgiyle karşılanan Karan, yıllarca Ankara'da kaldığını belirterek "54. dönem Başbakanı Necmettin Erbakan'ın yıllarca  korumalığını yaptım. Milli Görüş'ün içinden gelen biriyim. Milli Görüşçülerin nasıl bir belediyecilik yaptığını halkımız iyi biliyor. Ben de yıllarca Ankara'dan edindiğim bilgileri Sakarya ve Arifiye halkına vermek istiyorum" dedi.

Diğer partilerle Saadet Partisi arasında fark olduğunu belirten Karan, şöyle konuştu: "Biz herkesten ilgi görüyoruz. Hanlı başta olmak üzere köy ve mahallelerde birinci partiyiz. Daha doğrusu Arifiye'de birinci partiyiz. İnsanlardan bize büyük bir teveccüh var. İnsanlar bize inanıyor ve güveniyor. Tecrübelerimizi geliştirip, projelerimizi ortaya koyacağız. Her yerde olduğu gibi Arifiye'de de tek adres biziz.  Arifiye'de seçimi biz alacağız."
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 2626 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  Şehir içindeki bazı duraklarda düzenlemeler yapıldı. Trafik yoğunluğunun en fazla olduğu yerlerden biri olan Atatürk Bulvarı Dilmen İş Merkezi önündeki durak iptal edildi. Siz bu düzenlemeler hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi