Karabaş Arçelik - Serdivan
Haritadan Firma Ara

Katlı Pazar'da korkutan yangın

HaberlerSakarya
10.20, 09/02/2014
Karabaş Arçelik - Serdivan
Katlı Pazar'da korkutan yangın
Bu bir tanıtımdır.
Adapazarı Katlı Pazaryeri'nde dün gece çıkan yangında 3 işyeri kullanılmaz hale geldi. Yangın itfaiye ekipleri tarafından güçlükle  kontrol altına alındı.

Katlı Pazaryeri'nde saat 22.00 sıralarında Eski İtfaiye Caddesi'nde bulunan dükkanlarda bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın kısa süre içerisinde büyüdü. Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin güçlükle müdahale etttiği yangında iki eskici dükkanı ile bir tavukçu dükkanı tamamen yandı. Yangın katlı pazaryerinde bulunan diğer dükkanları sıçramadan itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, geçtiğimiz hafta sonu çıkan yangında hasar gören Katlı Pazar Yeri’ni ziyaret ederek, esnafa geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Toçoğlu, “Yangında mağdur olan esnafımıza İnşallah elimizden gelen desteği sağlayacağız” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, beraberinde Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan ile geçtiğimiz hafta sonu Katlı Pazar Yeri’nin köylü pazarı olarak bilinen kısmında çıkan yangında hasar gören yerleri inceledi. Bölgede dükkânları zarar gören esnafa geçmiş olsun dileklerini de ileten Başkan Toçoğlu, “Esnafımıza çok büyük geçmiş olsun. Çıkan yangın sonucu pazaryerinin bir kısmı ağır hasar görmüş. Adapazarı Belediye Başkanımız Süleyman Dişli ile görüştük. Yangında mağdur olan esnafımıza inşallah elimizden gelen desteği sağlayacağız” diye konuştu.
 
 
 
 
Bu haber 3405 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  Şehir içindeki bazı duraklarda düzenlemeler yapıldı. Trafik yoğunluğunun en fazla olduğu yerlerden biri olan Atatürk Bulvarı Dilmen İş Merkezi önündeki durak iptal edildi. Siz bu düzenlemeler hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi