Karabaş Arçelik - Serdivan
Haritadan Firma Ara

Camdan sarkan çocuk, yürekleri ağızlara getirdi

HaberlerSakarya
17.11, 09/06/2013
BGB Yapı İnşaat - Cellubor
Camdan sarkan çocuk, yürekleri ağızlara getirdi
Bu bir tanıtımdır.
Türkiye’de sünnet cemiyeti, düğün ve asker uğurlaması sırasında oluşturulan araç konvoyları bütün trafik kurallarını alt üst ediyor.

Sakarya’da bir sünnet cemiyetinde yaşı belki daha 5-6 olan bir kız çocuğu aracın arka camından sarkarak trafikte seyretmesi yürekleri ağızlara getirdi. Yetişkin birinin de diğer camdan sarkması sorumsuzluğun böylesine pes dedirtti.

Vatandaşlar, polisin de bu tür konvoylara ses çıkarmadığını, bunun doğru olmadığını belirterek, “Trafik kurallarının düğünü, sünneti, cemiyeti olmaz. Kurallar her zaman geçerli olmalı. Maazallah bu çocuk aracın camından düşse ve başka bir araç çocuğa çarpsa suç kimde? Ailesinin bu tabloya izin vermesi ise işin cabası. Avrupa’da olsa bu çocuk bu aileden alınırdı" dedi.

Vatandaşlar, bu araçların bazen polisin yanından geçtiğini ancak müdahale edilmediğini dile getirerek “ İllaki bir facia yaşanması mı gerekiyor. Polis her şartta trafik kurallarını uygulamalı. Eğer aile çocuğunun sağlığını düşürmüyorsa en azından kamu görevi yapan polis bu duruma engel olmalı.” ifadelerini kullandı. 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 2899 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  bu biraz haber yapmak için yapılmış gibi birşey olmuş. o cocuk oyle duruyorsa illaki içerden biri tutuyordur..  
 
bcb, 09/06/2013  
 


Anket
  Sakarya'da düzenlenen kültür-sanat faaliyetlerini yeterli buluyor musunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi