Sır Yapı
Haritadan Firma Ara

Biosun Pamukova geliyor!

HaberlerSakarya
09.17, 06/09/2011
DLG Sigorta
Biosun Pamukova geliyor!
Bu bir tanıtımdır.
Dünyanın ilk bütünsel entegre katı atık yönetimi tesisine imza atacak olan Biosun Pamukova Projesi 2011’in eylül ayında faaliyete başlayacak.

Dünyanın ilk bütünsel entegre katı atık yönetimi tesisine imza atacak olan Biosun Pamukova Projesi 2011'in eylül ayında faaliyete başlayacak.

BIOSUN Katı Atık İşleme Enerji ve Çevre Sanayi Ticaret A. Ş. Sakarya - Pamukova Şubesi, Güral Sapanca’da bilgilendirme toplantısı ve iftar yemeği düzenledi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
Bilgilendirme toplantısı ve iftar yemeğine Pamukova, Geyve, Taraklı, Alifuatpaşa, Göynük, Osmaneli İlçelerinden belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilgili kurum ve kuruluşlardan oluşan davetliler katıldı.

Bilgilendirme sunumunu Murahhas Aza Hüseyin Keçeci yaptı. Keçeci; amaçlarının, Biosun Pamukova tesisini ve faaliyetlerini davetlilere tanıtmak, hedeflenen projeyi ilgililerle paylaşmak, hazırlık sürecinde verilen desteğe teşekkür etmek olduğunu ifade etti.

Biosun Pamukova Genel Müdürü Gürkan Çanga yaptığı açıklamada; AB Uyum Yasaları kapsamında, belediyelerin katı atık yönetimi standartlarını uygulamalarının zorunluluk haline getirildiğini belirterek: 'Amacı katı atıkları değere çevirmek olan Biosun Pamukovatesisi, atıkların düzenli ve kontrollü bir şekilde toplanmasını; hijyenik ve sağlıklı koşullarla tesise getirilmesini ve geri dönüştürülmesini sağlayacaktır.' dedi.

Taraklı Belediye Başkan Vekili Naim Nalbant ise, eylül ayında hizmete girmesi düşünülen Biosun Pamukova Katı Atık Entegre Tesisleri'nin geri dönüşümde kullanılacak çöpleri düzenli bir şekilde toplamak amacıyla evlere çöp kovaları dağıtacağını; fabrika yetkililerinin vatandaşla direk temas kurup geri dönüşüm konusunda kısa bir sunum yapacağını belirtti.
 
 
Bu haber 10289 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  neresi hijyenikmiş.Gelin görün bakalım.kokudan kapı pencere açamıyoruz.evimizi bile satmayı düşünmeye başladık....  
 
nilgün sarıoğlu, 12/08/2014  
 


Anket
  Sakarya denilince aklınıza ilk ne geliyor?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Sakarya'nın Emlak İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi