Sahalin İnşaat
Haritadan Firma Ara

400 yataklı Devlet Hastanesi ne zaman açılıyor?

HaberlerSakarya
09.03, 19/01/2012
BGB Yapı İnşaat - Cellubor
400 yataklı Devlet Hastanesi ne zaman açılıyor?
Bu bir tanıtımdır.
Sakarya İl Koordinasyon Kurulu, Sakarya Valisi Mustafa Büyük idaresinde toplandı. Resmi Kurumların 2011 çalışmalarını değerlendirdiği toplantıda DSİ 32. Şube Müdürü Abdülselam Eldemir, Ballıkaya Barajı'nın ihaleye çıkacağı müjdesini verdi. 400 yataklı Devlet Hastanesi'nin önümüzdeki ay içerisinde açılacağı bildirildi.

"1371 projenin 1067'si bitmiş olup, 200'ü devam etmektedir"

Sakarya Valisi Mustafa Büyük konuşmasında; "2011 yılı sonu itibariyle yapılan yatırım uygulamalarıyla, 1371 projenin 1067'si bitmiş, 200'ü devam etmektedir. 34 proje ise ihale aşamasında olup, 70 projeye ise çeşitli nedenlerden dolayı başlanmamıştır. Bu sonuçlara göre Valiliğimiz, Belediye Başkanlarımız, Kaymakamlarımız, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımız ile Özel Sektörümüzün gayretleri sonucunda planlandığı gibi başarılı bir şekilde yürütülmektedir" diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
"Hastanenin yüzde 95'inin fiziki gerçekleşmesi sağlandı"

İl Sağlık Müdürü Hasan Bektaş ise 400 yataklı Devlet Hastanesi'nin yüzde 95'inin fiziki gerçekleşmesinin sağlandığını, önümüzdeki ay içinde geçici kabulüne başlanacağını söyledi.
 
Daha önceden yayınladığımız Devlet Hastanesi haberi için tıklayınız. 
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ali Oktar, 2011 yılında 22 projeden 18'i inşaat 4'ü hizmet projesi olmak üzere toplam 4 proje tamamlandığını 18'inin yapım aşamasında olduğunu söyledi. 

Ballıkaya Barajı ihalesi bugün

DSİ 32. Şube Müdürü Abdülselam Eldemir, Ballıkaya Barajı ihalesinin Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından bugün (19 Ocak) yapılacağı müjdesini verdi.
 
 
 
Bu haber 7475 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  Şehir içindeki bazı duraklarda düzenlemeler yapıldı. Trafik yoğunluğunun en fazla olduğu yerlerden biri olan Atatürk Bulvarı Dilmen İş Merkezi önündeki durak iptal edildi. Siz bu düzenlemeler hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi