Erdoğan Öner Ticaret
 
Haritadan Firma Ara
 
 
Neşe Gazoz
Neşe Gazoz İmalatı
ilk | önce
firmalar
(10/112)
sonra | son
  Etiketler: sakarya Gazozadapazarı GazozPortakallı GazozDoğal limon Aromalı GazlıDoğal Vişne Aromalı Gazlıgazlı içecek firmalarınaturel gazlı içecekkola içeceksakarya gazlı içecek firmalarıtoptan gazlı içecek firmaları tümü ›
sakarya Neşe Gazoz İmalatı adapazarı Neşe Gazoz İmalatı Gazoz Portakallı Gazoz Kola Doğal Limon Aromalı Gazlı Doğal Çilek Aromalı Gazlı İçecek Doğal Elma Aromalı Gazlı İçecek Doğal Vişne Aromalı Gazlı
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Neşe Gazoz
Sıcak bir simit yanında Neşe Gazoz...

Neşe Gazoz'un Tarihi;

Mümin Yüksekkaya, asırlardır Osmanlı Selanik'inin Drama Kazası'nda tütün çiftçiliğiyle geçinen eşraf ailelerinden birisinin çocuğudur. Zamanın şartları gereği Mübadele Anlaşması çerçevesinde 1924 yılında önce Edirne'ye, sonra İzmir'e göçer. 1925'de Selanik Ovası'na çok benzeyen Adapazarı'na yerleşmeye karar verir.

Büyük oğlu Hasan 1926'da, küçüğü Cihat 1929'da Adapazarı'nda doğarlar.
Mümin Bey'in yerleştiği mekân, Balkan muhacirlerinin bolca yerleştiği Adapazarı İstiklâl Mahallesi'dir elbette, bugün Kömürpazarı'ndaki havuzun karşısında, bakkaliye ticaretine başlar.

29 Haziran 1948; Neşe Gazoz İlk Olarak Şişeye Giriyor

Kömürpazarı'nda bakkaliye ile ailesinin geçimini sağlayan Mümin Yüksekkaya, üç oğlunun büyümesiyle ''acaba ne iş tutsalar?'' diye düşünmektedir.

Oğulları ve çevresiyle yaptığı istişareler sonucunda, dönemin cazip alanlarından gazozculukta karar kılarlar. Mümin Yüksekkaya ile üç oğlu Hasan (1926 doğumlu), İsmail (1923 doğumlu) ve Cihat (1929 doğumlu), o zamanki adıyla ''tiraj'' denilen manuel (elle çalıştırılan) bir gazoz makinesi satın alarak, Eski Hendek Caddesi üzerinde, Karaosman İlkokulu'na yakın bir yerde 29 Haziran 1948'de gazoz imalâtına başlarlar.

Günümüzde, Neşe Gazoz üretimi Mümin Yüksekkaya'nın torunu Hasan Yüksekkaya'nın oğlu 3. nesilden Erol Yüksekkaya tarafından yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye pazarında en iyi yerel, bölgesel kendine özgü kalite ve tadı ile potansiyel pazarı olan bir marka olmak.

Misyonumuz

Köklü geçmişimizden aldığımız güçle, kaliteli insan kaynağımızla ve 58 yıllık markamızla topluma ve çevreye duyarlı tavrımızla, %100 Türk sermayeli bir kuruluş olarak Sakarya'ya layık bir işletme olma misyonuna sahibiz. Bu misyon çerçevesinde Neşe Frea'ın her çalışanı üzerine düşen görevi en iyi biçimde yapıp, Neşe Frea'ın başarılarını arttırmayı hedeflemiştir.

Markamız

58 yıllık değişmeyen kalitesi ve tadıyla sürekli gelişim gösteren Neşe Frea markası naturel gazlı içeceklerin en önemli değeridir. Sakarya işçisinin alın teri ve emeği ile bugünkü marka değerini oluşturmuştur.

Kalite ve Güven

Ürettiğimiz her gazoz'da, doğal aromalı içeceklerde ve attığımız her adımda "sürekli gelişmeyi" göz önünde bulundurarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kaliteli ve sağlıklı ürün çeşidini ve damak tadını hedefleriz

Çalışmalarımız

İnsan en önemli varlığımızdır. Çözüme ulaşmada ekip çalışmasının önemine inanırız.

Müşteri Memnuniyeti

Tüketicimizin isteklerini ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve karşılamaktır.

Çevreye ve Doğaya Verilen Değer

Firmamız, özellikle ambalajlarının çevreyi kirletmemesi konusunda son derece hassastır. Bu amaçla ambalajlarının geri toplanıp yeniden ekonomiye kazandırılması için tedarikçi firmalarla el ele çalışarak, Çevre Bakanlığı'na karşı da sorumluluklarını yerine getirecektir.

Vazgeçilmezlerimiz

- Gıda Güvenliği

Gıda güvenliğinin önemini kavramış, ürün ve hizmetler açısından duyarlı firmalarda yıllardır sürdürülen gıda güvenliği ve hijyen eğitimlerinin, kapsam, içerik, metod ve materyaller açısından "kanıksandığı" açıktır.

Bunun yanında gıda sektörü çalışanlarının ilgisini yeniden bu konulardaki alışkanlıklarına odaklayacak "renkli, farklı ve etkili" eğitim uygulamalarına da ihtiyaç vardır. Sağlamak ilkemizdir. Sosyal sorumluluk çerçevesinde iyi bir vatandaş olmak…

Toplumlar artık bunu yalnız bireylerden değil, şirketlerden de bekliyor. Şirketlerin başarısı artık yalnız ticari kriterlerle değil, sosyal sorumluluk kavramıyla yani topluma ne oranda katkı sağladıklarıyla da ölçülüyor.

Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

- Toplam Kalite Yönetimi

Toplam Kalite Yönetimi; müşteri odaklılık, liderlik, çalışanların katılımı, proses yaklaşımı, yönetimde sistem yaklaşımı, sürekli iyileştirme, verilere dayalı karar verme yaklaşımı ve tedarikçilerle karşılıklı faydaya dayanan ilişkiler olmak üzere bir bütündür.

- Hijyen ve Standartlara Uyum

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri; gıda/yemek üretimi ve/veya sunumunda gıda güvenliğinin sağlanması, korunmasındaki önemi; ön koşul
uygulamaları ve işletmelere özgü kurulması, uygulanması ve devam ettirilmesi konusunda katılımcıların ileri seviyede bilgilendirilmesidir.

Tüketicinin tüm ulusal ve uluslar arası standartlara uygun sağlıklı ve nitelikli gıdalarla beslenerek sağlığının korunmasını birincil ödev biliriz.

- Tüketicinin Bilinçlendirilmesi

Tüketici, ne kadar şuurlu olursa toplumda o oranda güçlenir. Tüketici bilinci, öncelikle ferdin şuurlanması, neticesinde ise ekonominin canlanması ile paralellikler gösterir. Günümüzde artık ekonomik gücü denetleyen bir tüketici var.  İyi bir tüketici bilinci geliştirerek üretimin yönlendirilmesi, aile ve toplumun yaşama düzeyinin yükseltilmesi konusunda sorumluluk sahibidirler.

- Tarım ve Sanayi Entegrasyonuna Destek

Türkiye'de tarımsal faaliyetler; bu alanda oluşan nüfus baskısı azaltılamadığı,ürün deseni  değiştirilemediği ve katma değeri yüksek ürünlere dönülemediği ve hepsinden önemlisi Tarım-Sanayi Entegrasyonu sağlanamadığı için gerileme sürecindedir. Sorunun çözümlerinden biri;
Tarım - Sanayi Entegrasyonu'nun sağlanmasıdır.

- Eğitim

Tarım teknolojisindeki gelişmeleri ve uygulamaları sürekli izleyecek ve üreticilere aktaracak araştırma - geliştirme birimleri ile, modern tarımsal eğitim merkezlerinin kurulması ve bunların tarım üreticilerinin hizmetine verilmesi gereklidir.


- Bilim ve AR-GE

Ar-Ge çalışmaları ile yeni ürün grupları oluşturacağız. Bu yeni ürünler hem Türkiye pazarında tüketiciyle buluşmalı hem de yurtdışına ihraç edilerek dünyada Türkiye menşeli tarımsal ürün portföyünün genişletilmesi sağlanmalıdır.

- Çevre ve Biyoçeşitlilik

Sürdürülebilir bir çevre anlayışı çerçevesinde toplumun tüm kesimlerine çevre bilincini yayarak ve biyoçeşitliliğe önem vereceğiz.

1948 yılından beri aynı gizemli formül ile üretilen ve içecek sektöründe bir efsane haline gelmiş orijinal Türk Gazozu. Yıllardır değişmeyen NeşeFrea gazoz ve doğal aromalı içecekler formülünün bir sır gibi saklandığını ve bu formülü şu an sadece 5 aile mensubu kişinin bildiğini biliyor musunuz?

Doğal aromalı içeceklerimiz  lezzetini limon, elma, vişne, çilek aromaları ile bütünleştirip yeni ve eşsiz tatlar ortaya çıkarttık. Sakarya'nın hizmetine verdik.

Gazoz reklamını görünce veya gazozu içince aklıma hep Neşe gelirdi....

Yeni nesil pokemon gençliğinin asla tadamayacağı ve yaşayamayacağı güzelliklerden biriydi...

Ürünlerimiz

* Gazoz

* Portakallı Gazoz

* Kola

* Doğal limon Aromalı Gazlı

* Doğal Çilek Aromalı Gazlı İçecek

* Doğal Elma Aromalı Gazlı İçecek

* Doğal Vişne Aromalı Gazlı

* Doğal Muz Aromalı Gazlı İçecek

* Doğal Nar Aromalı Gazlı İçecek

* Doğal Tropikal Meyve  Aromalı  Gazlı İçecek


Bize Ulaşın; 0 264 3535310


Etiketler: sakarya Gazozadapazarı GazozPortakallı GazozDoğal limon Aromalı GazlıDoğal Vişne Aromalı Gazlıgazlı içecek firmalarınaturel gazlı içecekkola içeceksakarya gazlı içecek firmalarıtoptan gazlı içecek firmalarıtoptan gazoztoptan içecekadapazarı toptan gazozsakarya toptan gazoztoptan gıdasakarya toptan gıdacılarsakarya toptan gıda maddeleri ticaretisakarya toptan gıdamarketler toptan gıda satışıinternetten toptan gıda siparişibakkallara toptan gıda satışıadapazarı toptan gıda satışıadapazarı toptan gıdatoptan gıda dağıtımıtoptan gıda sakaryatoptan gıda satıcıları sakaryatoptan gıda satıcısı karasutoptan gıda satışıtoptan gıda satışı yapan firmalartoptan gıda spottoptan gıda ve bakliyatyeni toptan gıdakarasu toptan gıda bayikocaali toptan gıdakocaali toptan gıda satıcılarıyeni toptan gıdaadapazarı toptan gıda alışverişisakarya toptan gıda alışverişitoptan gıda alışverişiadapazarı gazoz satışıadapazarı koliyle gazozadapazarı toptan gazoz satışıen iyi gazozgazozgazoz satışıgazozcularneşe gazozneşe gazoz adapazarı bayiliğineşe gazoz bayiineşe gazoz dağıtımneşe gazoz distirbütörlüğüneşe gazoz genel distirbütörlüğüneşe gazoz sakarya bayiliğineşe gazoz servisneşe gazozuneşe gazozu toptan satışısade gazozsakarya koliyle gazoz satışısakarya koliyle kutu gazoz satışısakarya sade gazoztoptan gazoz satışıkolaDoğal Çilek Aromalı Gazlı İçecekDoğal Elma Aromalı Gazlı İçecekDoğal Muz Aromalı Gazlı İçecekDoğal Nar Aromalı Gazlı İçecekDoğal Tropikal Meyve Aromalı Gazlı İçeceksakarya Portakallı Gazozsakarya Kolasakarya Doğal limon Aromalı Gazlısakarya Doğal Çilek Aromalı Gazlı İçeceksakarya Doğal Elma Aromalı Gazlı İçeceksakarya Doğal Vişne Aromalı Gazlısakarya Doğal Muz Aromalı Gazlı İçeceksakarya Doğal Nar Aromalı Gazlı İçeceksakarya Doğal Tropikal Meyve Aromalı Gazlı İçecekadapazarı Portakallı Gazozadapazarı Kolaadapazarı Doğal limon Aromalı Gazlıadapazarı Doğal Çilek Aromalı Gazlı İçecekadapazarı Doğal Elma Aromalı Gazlı İçecekadapazarı Doğal Vişne Aromalı Gazlıadapazarı Doğal Muz Aromalı Gazlı İçecekadapazarı Doğal Nar Aromalı Gazlı İçecekadapazarı Doğal Tropikal Meyve Aromalı Gazlı İçecek
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Neşe Gazoz Sakarya Toptan Gazlı İçecek Gazoz İmalatı Portakallı Gazoz Neşe Frea
Adres
  D-100 Karayolu Kozluk Cad. No: 31 Bekirpaşa Erenler / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 3535310
Cep Telefonu
  0 542 2330284
0 543 2545454
Web Sitesi
  www.nesegazoz.com
E-Posta
  info@nesefrea.com
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  27075
 
Facebook'ta paylaş
 
31 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Çınpa Gıda
Vitamin Arabası
Özyıl Tuz İşletmeciliği
Lider Bir-Pa
Ada Yıldız Gıda
Bağlar PİM
Ölmez Toplu Tüketim
İşgüven Pastane İhtiyaç Malzemeleri
Sever Gıda
Neşe Gazoz
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Sakarya'nın Emlak İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi
Jet Tatil - Tatil Siteniz