Karabaş Arçelik - Serdivan
Haritadan Firma Ara
 
 
Marmara Akademi
SRC, Psikoteknik, ODY, ÜDY ve K2 Belgeleri Danışmanlığı
ilk | önce
firmalar
(4/9)
sonra | son
  Etiketler: sakarya adapazarı src kursları fiyatlarısakarya src şartlarısakarya adapazarı src belgesi kurslarısakarya adapazarı src şartlarısakarya src 1 src 2 src 3 srcsakarya src belgesisakarya src belgesi kurslarısakarya src belgesi veren yerlersakarya src kurs fiyatlarısakarya src kursları tümü ›
Marmara Akademi
Papuççular Mah. Atatürk Bulvarı Gündoğar İşh. No: 50/102-202
Marmara Akademi
Sürücü Eğitimleri (SRC)
Marmara Akademi
Psikoteknik Belgesi
Marmara Akademi
Psikoteknik Belgesi
Marmara Akademi
Üst ve Orta Düzey Yönetici Eğitimleri
Marmara Akademi
Üst ve Orta Düzey Yönetici Eğitimleri
Marmara Akademi
Marmara Akademi
Marmara Akademi
Referanslar
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
Marmara Akademi

Marmara Akademi, küreselleşen dünyada rekabet şartlarına uyumlu, ulusal ve uluslararası pazarlarda bulunan firmalara gerekli danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Avrupa Birliği'ne katılım sürecinde genel eğitimlerin yanı sıra Mesleki Yeterlilik Eğitimleri'de çok önem kazanmış, kabul edilen yasalarla da mesleki yeterlilik devletimizin gündemine ve önceliğine girmiştir.

Bundan böyle ulusal ve uluslararası meslek standartları temel alınarak, teknik ve meslekî her alanda ulusal yeterliliklerin esasları belirlenecek; denetim, ölçme-değerlendirme, belgelendirme ve sertifikalandırmaya ilişkin faaliyetler yasalarla düzenlenecektir. 

Marmara Akademi, bu misyonuna uygun olarak T.C. Ulaştırma Bakanlığı, Karayolu Taşımacılık Yönetmeliği konusunda danışmanlık yapmaya başlamıştır.

Bu danışmanlığın amacı; karayolu taşımalarının ülke ekonomisinin gerektirdiği şekilde düzenlenmesine katkıda bulunmak, taşımada düzeni ve güvenliğin, taşımacı, acente ve taşıma işleri komisyoncuları ile nakliyat ambarı ve kargo işletmeciliğinin ve benzeri hizmetlerin şartlarının bilinmesini sağlamak.

Taşıma işlerinde istihdam edilenlerin niteliklerini, haklarını ve sorumlulukları ile, karayolu taşımalarının, diğer taşıma sistemleri ile birlikte birbirlerini tamamlayıcı olarak hizmet vermesinin ve mevcut imkânların daha yararlı bir şekilde kullanılmasının bilinmesini mümkün kılmaktır. Mesleki Yeterlilik Eğitimleri, nitelik yönünden değişime uyum gücü kazandırılmış bireyler yetiştirerek işletmelerin ve Türkiye'nin rekabet gücünü yükseltecektir.

Marmara Akademi, üst düzey yöneticileri, şirket sahipleri ve çalışanlarına yönelik çeşitli eğitim programları organize etmektedir. Çalışanlara yönelik hazırlanan eğitimlerin amacı; firmaların ve çalışanlarının uluslararası pazarlara entegre olması ve gelişmiş ülkelerin standartlarının yakalamasıdır.
 
Eğitimler ve destekleyen danışmanlıklarımızla, kişilerin beceri ve yeterliliklerinin artırılması; özellikle örgütsel değişimi güçlendirerek, gelişmiş ülkelere uyum sağlayabilmeleri amaçlanmaktadır. Geliştirmeye yönelik eğitimlerle bilgi, beceri ve yeterlilikler kazandırılıp kalitenin yükseltilmesi, rekabet edebilme gücünün, girişimciliğin ve yeni istihdam fırsatlarının arttırılması hedeflenmektedir.

İlave olarak; yenileşme sürecine katılımın desteklenmesini de amaçlarımızın açılımları arasında sayabiliriz. 

Marmara Akademi, danışman kadrosu ile iş dünyasının, sizlerin hizmetindedir. 

Hizmetlerimiz
» SRC Danışmanlık Hizmeti
» ODY Danışmanlık Hizmeti
» K Belgeleri Danışmanlık Hizmeti
» ÜDY Danışmanlık Hizmeti
» Psikoteknik Danışmanlık Hizmeti

Etiketler: sakarya adapazarı src kursları fiyatlarısakarya src şartlarısakarya adapazarı src belgesi kurslarısakarya adapazarı src şartlarısakarya src 1 src 2 src 3 srcsakarya src belgesisakarya src belgesi kurslarısakarya src belgesi veren yerlersakarya src kurs fiyatlarısakarya src kurslarısakarya src kursları fiyatısakarya src kursu fiyatısakarya src kursu fiyatlarsakarya src kursu fiyatlarısakarya src sürücü belgesisrcsrc belgelerisrc belgesisrc belgesi fiyatlarısrc belgesi sorgulamasrc eğitimisrc fiyatlarısrc kurs fiyatlarısrc kurslarısrc kursusrc kurumlarısrc muafiyetsrc sınavısrc sonuçlarısrc sorgulamasrc ücretlerisrc veren kurslarsrc veren yerlersrc verenlersrc1src1 src2 src3 src4src2src3src4türkiye src kurslarıadapazarı psikoteknik belgesiadapazarı psikoteknik belgesi veren yerleradapazarı psikoteknik merkeziadapazarı psikoteknik merkezleriişçilere psikoteknik raporupsikoteknik belgeleripsikoteknik kartıpsikoteknik raporu veren yerlerpsikoteknik raporunu kimler almalıpsikoteknik raporunun ücretipsikoteknik sorularıpsikoteknik testisakarya psikoteknik belgesisakarya psikoteknik merkezlerisürücülere psikoteknik belgesiteknik elemanlara psikoteknik raporlarısakarya ODY belgesiadapazarı ODY belgesisakarya ÜDY belgesiadapazarı ÜDY belgesik2 belgesik1 belgesi fiyatık1 belgesi sorgulamak1 belgesi için gerekli evraklaradapazarı SRC Belgesiadapazarı SRC sürücü Belgesisakarya Sürücü Eğitimleri (SRC)SRC sürücü BelgesiSürücü Eğitimleri (SRC)adapazarı ODY sürücü BelgesiODY BelgesiODY sürücü Belgesisakarya ODY sürücü Belgesiadapazarı ÜDY sürücü Belgesisakarya ÜDY sürücü BelgesiÜDY BelgesiÜDY sürücü Belgesiadapazarı psikoterapiPsikoteknik Belgesipsikoterapisakarya psikoterapiadapazarı K BelgesiK Belgesisakarya K Belgesi
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Marmara Akademi Sakarya Psikoteknik Belgesi SRC Eğitimleri Ody Üdy Eğitim Kurumu
Adres
  Papuççular Mah. Atatürk Bulvarı Gündoğar İşh. No: 50/102-202 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2725780
Cep Telefonu
  0 541 3195454
Faks
  0 264 2725782
Web Sitesi
  www.marmaraakademisrc.com
E-Posta
  bilgi@marmaraakademisrc.com - serhat@marmaraakademisrc.com
Üyelik Büyüklüğü
  200
Tıklanma
  12073
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Marmara SRC Eğitim
Kaya Psikoteknik
Sakarya SRC Kursu
Marmara Akademi
Kardelen Psiko - Teknik Merkezi
Özilbey Ada Src Ada Psikoteknik
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi