Bugün ne oldu?
 
 
Özkan Makina
Makine
ilk | önce
firmalar
(6/7)
sonra | son
  Etiketler: hidrolikhidrolik asansör sistemlerihidrolik kaldırmahidrolik kaydırmalı rotovatörhidrolik montajıözel hidrolik sistemlerisakarya hidrolik sistemlersakarya l serisi ön yükleyicilersakarya c serisi ön yükleyicilersakarya fl serisi ön yükleyiciler tümü ›
Özkan Makina
Zirai Aletler Sanayi Sitesi 1267. Sk. No: 76 - TEL: 0 264 2821680
Özkan Makina
Özkan Makina Yıllardır Hizmetinizde...
Özkan Makina
Özel Makina Dizaynı Yapılır
Özkan Makina
1 Dk. Monte ve Demonte Yapılır
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Özkan Makina

Hakkımızda

Firmamız Özkan Makina 1970 yılında Sayın Ömer Özkan tarafından Sakarya'da kurulmuş olup, 1994 yılına kadar müşterilerden gelen talepler doğrultusunda tasarımı tamamen kendisine ait özel imalat makineleri üretmiştir.

CAD-CAM uygulamaları ve ileri imalat teknolojileri kullanılarak üretilen ürünler, kalitesi, üstün tasarımları ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile Özkan Makina'yı sektörde aranılan marka haline getirmiştir.

1994 yılında traktöre yönelik ön yükleyici imalatına başlayan Özkan Makina yürütttüğü AR-GE çalışmaları ile daima sektörde ilkleri başarmış ve her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

2004 yılında ülkemizde ilk defa 1 dakikada monte ve demonte edilebilen portatif ön yükleyici imalatı firmamız tarafından gerçekleştrilmiştir.

2005 yılının sonlarında 50 hp ile 150 hp aralığında traktöre monte edilebilen 5 ayrı yükleyici geliştiren Özkan Makina sektörde ürün çeşitliliği bakımından bir ilke imza atmıştır.

Hızla gelişen tarımsal mekanizasyon ile birlikte ön yükleyici ihtiyacı daha fazla ön plana çıkmaktadır.Tarımsal mekanizasyonun gelişmesi aynı zamanda ön yükleyicilere monte edilebilecek farklı atışman taleplerinide ortaya çıkarmıştır.

Firmamız şu anda 17 ataşman imalatı ile müşterilerinin taleplerini hızlı bir şekilde karşılayarak, ataşman çeşitliliğinde de sektördeki liderliğini kanıtlamıştır.


Etiketler: hidrolikhidrolik asansör sistemlerihidrolik kaldırmahidrolik kaydırmalı rotovatörhidrolik montajıözel hidrolik sistemlerisakarya hidrolik sistemlersakarya l serisi ön yükleyicilersakarya c serisi ön yükleyicilersakarya fl serisi ön yükleyicilersakarya atv uygulamalarısakarya ataşmanlarsakarya kanal kazıcılaradapazarı l serisi ön yükleyicileradapazarı c serisi ön yükleyicileradapazarı fl serisi ön yükleyicileradapazarı atv uygulamalarıadapazarı ataşmanlaradapazarı kanal kazıcılarsakarya traktör ön yükleyici kepçeadapazarı traktör ön yükleyici kepçetraktör ön yükleyicilerimassey ferguson kepçeön yükleyici ataşmanlarıataşmanlarön yükleyicilertraktör kepçesakarya materyal yükleme ön yükleyiciadapzarı materyal yükleme ön yükleyicisakarya boşaltma hidrolik yükleyiciadapazarı boşaltma hidrolik yükleyicisakarya kar küremesakarya silaj ve balyasakarya kanal kazıcıadapazarı kanal kazıcıadapazarı kar küremesakarya forklift hizmeti verenler
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Sakarya Kepçe Kanal Kazıcı Ön Yükleyiciler Ataşmanlar Fiyatları Özkan Makina
Adres
  Zirai Aletler Sanayi Sitesi 1267. Sk. No: 76 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2821680
Cep Telefonu
  0 542 2656580
Faks
  0 264 2713796
Web Sitesi
  www.ozkanmakina.net
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  11939
 
Facebook'ta paylaş
 
8 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Köknar Metal Makina İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.
Sakarya Makina Hidrolik
Yüce Makina
Meray Hidrolik
Sakarya Hidrolik
Özkan Makina
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Sakarya'nın Emlak İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi