Haritadan Firma Ara
 
 
Prestige Kız Konukevi
Kız Konukevi
ilk | önce
firmalar
(/23)
sonra | son
  Etiketler: özel kız yurtlarıSakarya yatılı kız yurtlarıSakarya yüksek öğrenim kız yurtlarıyükseköğrenim kız yurdukız öğrenci eviadapazarı kız yurtlarıadapazarı özel kız yurtlarısakarya kampüse yakın kız yurduSakarya Kız Yurdusakarya üniversitesine yakın kız yurdu tümü ›
Prestige Kız Konukevi
Tığcılar Mah. Pamuklar Sk. No: 16/A Adapazarı
Prestige Kız Konukevi
Prestige Kız Konukevi - Görüntüler
Prestige Kız Konukevi
Prestige Kız Konukevi - Görüntüler
Prestige Kız Konukevi
Prestige Kız Konukevi - Görüntüler
Prestige Kız Konukevi
Prestige Kız Konukevi - Görüntüler
  Firmaya Mesaj At

Prestige Kız Konukevi

Hakkımızda:

Sakarya şehir merkezinde bulunan kız öğrenci yurdumuz, Sakarya Prestige Kız Konukevi, senelerin verdiği hayat tecrübesi ile, yurdumuzda konaklamakta olan öğrencilerimizin daima rahatını ve konforunu düşünmektedir.
 
Yurdumuzda barınmakta olan öğrencilerimizi müşteri olarak değil, misafirimiz olarak görmekte, misafirlerimizin istek ve önerilerine önem ve değer vermekteyiz.
 
Yurdumuz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş ilke ve inkilaplarına uyan,koruyan, kollayan ve yaşatan bir yurttur. Türkiye'mizin 81 ilinden, üniversitemizi kazanıp gelen, öğrenci arkadaşlarımıza hijyenik şartlarda barınma, ısınma, beslenme, rahat uyku ve ders çalışabilme gibi pek çok ihtiyaçlarını karşılama hizmeti vermekteyiz.

İmkânlarımız:

Sabahları erkenden başlayan zengin içerikli kahvaltı servisiyle beraber güne başlarken, gün bitiminde size sunulan eşsiz lezzetli damak zevkinize uygun akşam menüsüyle ardından içeceğiniz yorgunluk çayınızla gününüzü tamamlayacaksınız.

Etüt odamızda rahat ve huzurlu bir şekilde dersinize çalışırken, dinlenme salonumuzda günlük yorgunluğunuzuda atabileceksiniz.

Motivasyonunuzu güçlendirecek bir ortam ve kesintisiz internet hizmetimiz sayesinde eğitiminizi daha kolay tamamlayacaksınız. Dairelerimiz düzenli olarak temizlenmektedir.

Ahşap anahtarlı gardolaplar, çalışma masaları, bazalı yataklar, her odada TV imkânı
...

- Şehir Merkezinden Kampüse 1 Araç İle Ulaşım İmkanı
- 24 Saat Sıcak Su, Özel Bina Güvenliği
- Etüd Salonlarımızda Uygun Ders Çalışma Ortamı
- Özel Aşçılarımızın Hazırladığı Sağlıklı Yemekler

Odalarımız:

Prestige Kız Öğrenci Yurdu'nda, 2 kişilik ve 4 kişilik odalarımız mevcuttur. Öğrencilerimizin rahatı düşünülerek diğer yurtlar gibi ranza değil, baza yataklar kullanılmıştır.
 
Nevresimler ve çarşaflar düzenli olarak kat görevlimiz tarafından değiştirilmekte, katların ve odaların temizliği yapılmaktadır. Böylece öğrencilerimizin rahat, huzurlu bir ortamda barınmaları sağlanmaktadır.


Etiketler: özel kız yurtlarıSakarya yatılı kız yurtlarıSakarya yüksek öğrenim kız yurtlarıyükseköğrenim kız yurdukız öğrenci eviadapazarı kız yurtlarıadapazarı özel kız yurtlarısakarya kampüse yakın kız yurduSakarya Kız Yurdusakarya üniversitesine yakın kız yurduyüksek öğrenim kız yurdukız yurdukız yurdu imkanlarısakaryada bulunan kız yurtlarısaü kız yurtları fiyatıkız yurtlarısaü kız yurtları fiyatlarısaüde kız yurtlarıyatılı kız yurtlarıyurtlar kız yurtlarıadapazarı yurtadapazarı yurt fiyatlarıAdapazarı yurt hizmetleriAdapazarı yurt imkanlarıAdapazarı yurt olanaklarıadapazarı yurt ücretiadapazarı yurtlarısakarya adapazarı yurt hizmetleriAdapazarı kız yurduSakarya kız yurtlarıulaşımı kolay kız yurtlarısaüde kız yurdukız yurtları ve pansiyonlarısaü kız yurtlarıadapazarı yurtlaradapazarı kız öğrenci yurduadapazarı kız öğrenci yurtlarıadapazarı yükseköğrenim kız öğrenci yurduadapazarındaki kız öğrenci yurdukız öğrenci yurdukız öğrenci yurdu fiyatıkız öğrenci yurdu sakaryakız öğrenci yurtlarıkız öğrenci yurtları fiyatlarıkızlar yurdu kız öğrenci yurdulüks kız öğrenci yurduözel kız öğrenci yurdu sakaryasakarya kız öğrenci yurdusakarya kız öğrenci yurdu fiyatısakarya kız öğrenci yurdu fiyatlarısakarya kız öğrenci yurtlarısakarya kız öğrenci yurtları evleriSakarya üniversite kız öğrenci yurdusakarya üniversitesine yakın kız öğrenci yurduSakarya yüksek öğrenim kız öğrenci yurtlarıSakarya yükseköğrenim kız öğrenci yurtlarısakaryada kız öğrenci yurtlarısakaryadaki kız öğrenci yurduşehrin merkezinde kız öğrenci yurduucuz kız öğrenci yurduüniversite kız öğrenci yurtlarıyüksek öğrenim kız öğrenci yurduyüksek öğrenim kız öğrenci yurtlarıyüksekokul kız öğrenci yurtlarıyükseköğrenim kız öğrenci yurtları
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Prestige Kız Konukevi
Adres
  Tığcılar Mah. Pamuklar Sk. No: 16/A Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2743433
Cep Telefonu
  0 532 2157737
Faks
  0 264 2743433
Web Sitesi
  Web sitesi yaptırmak için tıklayın.
Üyelik Büyüklüğü
  125
Tıklanma
  14129
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
13 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Kabacaoğlu Apart
Güleryüz Bayan Apartları
Özgönül Apart Daireler
Çark Şelale Kız Öğrenci Apartları
Serdar Karanfil Kız Öğrenci Pansiyonu
Özkoçlar Kız Öğrenci Evi
Budak Kız Öğrenci Evi
Özgenç Apart
BN Akademik Apart
Pehlivanlar Kız Öğrenci Evi
Gülay Kız Öğrenci Evi
Reyhan Kız Apartı
 
Kategorideki Diğer Üyeler
Işık Apart
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
Web Sitesi İste
 
 
 
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Sakarya'nın Emlak İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi
Jet Tatil - Tatil Siteniz